folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Satılık Köpek Balığı Yavrusu (2 Tane - 20 YTL) :)

Satılık Köpek Balığı Yavrusu (2 Tane - 20 YTL) :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

hajılar bugün bi ilan gördüm ilgimi çekti fiyatı da ucuz diye paylaşıyım istedim, aramızda mutlaka beslemek isteyip de besleyemediği bu tarz hayvanlara ilgili olanlar vardır diye düşündüm, fiyatı da çok ucuz, seven varsa bence kaçırmasın :) 20 ytl

http://www.ilanyolla.com/images/7566_2008101501_tmb1.jpghttp://www.ilanyolla.com/images/7566_2008101524_tmb1.jpg

http://www.ilanyolla.com/ilan-detay-7566.htm

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    bende heveslenip 2 tane silversock köpek balıığı almıştım benim zebralar parçaladı hayvanları :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Bunlar ne yer?

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

ahanda video buldum bi tane, akvaryumda köpek balıkları böyle birşeydirler herhalde :)

http://www.moralhaber.net/16454_Sahibinden-satilik-kopek-baligi-VIDEO.htm

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Valla gülmekten kırıldım ne diyeyim Tahribatta ilk defa böyle bir satılık ilan görüyorum :D

Hocam sakın yanlış anlama dalga geçmiyorum ilanın başlığı gerçekten çok komik

Eskiden ben de beslemiştim köpek balığı yavrusu zevkli güzel ama köye gidince öldüler :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    -----------------------------

Valla gülmekten kırıldım ne diyeyim Tahribatta ilk defa böyle bir satılık ilan görüyorum :D

Hocam sakın yanlış anlama dalga geçmiyorum ilanın başlığı gerçekten çok komik

Eskiden ben de beslemiştim köpek balığı yavrusu zevkli güzel ama köye gidince öldüler :D

ehuehehe hocam zaten tahribatta sıradan birşey paylaşmayacaksın ki, sıradışı birşey olacak tarikatın ilk kuralı bu :)

satılık japon balığı koymam mesela buraya :) ama köpek balığı v.s olunca paylaşılabilir :) vahşi hayvan besleme eğilimi olan kişiler çok var burada.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Ben bunları alsam adam bana bunları nasıl yollayacakki ?:S
    o izmirde ben istanbulda..

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    bunlar ne kadar büyüyo bakim ?

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:

hocam sen almaya karar verdiysen adam onları sana yollamak için izmirden denize bırakacak, sen de istanbulda boğazda bekleyeceksin, balıklar kıyıya yaklaştıkları zaman bir şekilde alabilirsin. :) şaka bi yana belki izmirde oturan müridler almak ister ama adam belki istanbula da yollayabilir bi mesaj at istersen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

nickneyime bunu yazdı:
    bunlar ne kadar büyüyo bakim ?

Boyları büyüdükçe 2 buçuk metreye ulaşıyorlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

Metanet bunu yazdı:

hocam sen almaya karar verdiysen adam onları sana yollamak için izmirden denize bırakacak, sen de istanbulda boğazda bekleyeceksin, balıklar kıyıya yaklaştıkları zaman bir şekilde alabilirsin. :) şaka bi yana belki izmirde oturan müridler almak ister ama adam belki istanbula da yollayabilir bi mesaj at istersen.

Aa hocam hiç aklıma gelmemişti bizim evde zaten haliç kıyısında tamam super bi fikir eyvallah düşündüğün için :|

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
Toplam Hit: 8862 Toplam Mesaj: 34