Satılık Logitech Mouse

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

alalı 1 ay oluyor hepsiburada.com üzerinden aldım. kutusu filan duruyor. bir tane sticker ını kullandım. bardak altlığını da bulabileceğimi düşünüyorum. fiatı 90 tl

https://www.hepsiburada.com/logitech-g300s-mouse-pad-sticker-bardak-altligi-210124049-p-HBV000002O3W7

satma nedenim a4tech aldım

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

a4tech'in hangi modelini aldın? 

g300 çıktığından beri kullanıyorum, g300 eskiyince g300s aldım, bu mouse'u ne ile değiştirdin, bunda bulamadığın neyi buldun merak ettim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Khaine bunu yazdı

g300 çıktığından beri kullanıyorum, g300 eskiyince g300s aldım, bu mouse'u ne ile değiştirdin, bunda bulamadığın neyi buldun merak ettim.

Makro atarken sadece ms üzerinde yetkim var. A4tech de mesajla x ve y ekseninde silah ile atış yaparken şu kadar sapma olsun tarzında ayar da girebiliyorum. Bu benim işimi daha fazla görüyor.  Logitech te tuş fazla onunda o olayı güzeldi ikinci silahı eline al bomba at yere yat tarzı rahat rahat tuş atayabiliyordum. Pubg blody makro yazarsanız arayüzü görebilirsiniz. Bana en azından pubg için daha fazla imkan sunuuor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

güzel bir mouse. Amma fiyatı bence biraz düşürmelisin hocam. 

Benim aldığım fiyat. (Aynı set. mousepad+mouse)

dcpromo tarafından 16/Nis/18 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

güzel bir mouse. Amma fiyatı bence biraz düşürmelisin hocam. 

Benim aldığım fiyat. (Aynı set. mousepad+mouse)

revize edilebilir. ben aldığım yerden direk aldım fiatı söyledim. ki ben aldığım zaman 104 tü zaten.

en ucuzu şeklinde arama yapamdım.

makul bir fiat teklifi gelsin çıkarayım elden. 3 4 tane içki alır içerim boşta duruyor.

no problem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    Khaine bunu yazdı

Makro atarken sadece ms üzerinde yetkim var. A4tech de mesajla x ve y ekseninde silah ile atış yaparken şu kadar sapma olsun tarzında ayar da girebiliyorum. Bu benim işimi daha fazla görüyor.  Logitech te tuş fazla onunda o olayı güzeldi ikinci silahı eline al bomba at yere yat tarzı rahat rahat tuş atayabiliyordum. Pubg blody makro yazarsanız arayüzü görebilirsiniz. Bana en azından pubg için daha fazla imkan sunuuor

bu sapma ayarları sxe ile çalışıyor mu?

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    patates bunu yazdı
    Khaine bunu yazdı

Csgo’da kullanıyordum. Yaz abi youtube’a G300s csgo diye silahlara özel ayarlar çıkıyor. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    patates bunu yazdı
    Khaine bunu yazdı

sxe nedir bilmiyorum ustam :)  pubg için script satıyorlar 100 liraya silah silah ayarları yapmışlar. ben kendim uğraşıyorum  yavaş yavaş oturuyor birşeyler fakat bu süre zarfında normal mouse odaklansaydım şu an proftumş. sürekli ayar değiştirdiğim için elim tam oturmadı. en fazla bir maçta 6 kill alabildim daha ötesi yok

Toplam Hit: 1142 Toplam Mesaj: 8
mouse