Satılık Lumia 925

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lumia-925-3haftalik-ciziksiz-garantili-faturali-sadece-bursa-141566615/detay/

arkadaşlar 2 ekimde almış olduğum telefonumu satıyorum. çiziği sıkıntısı vs yoktur. diğer ayrıntılar ilanda mevcut

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

fiyatı güncellendi, sahibindendeki en uygun fiyata veriyorum

66albay tarafından 28/Eki/13 15:22 tarihinde düzenlenmiştir

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

sebep?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

neden satıyorsun hocam

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

telefondan memnunum aslında, süper fotoğraf çekiyo, ekran kalitesi çok çok iyi, stabil, ihtiyacım olan uygulamaların ekseriyeti mevcut, sadece çevrimdışı navigasyonu için bile alınabilir. velhasıl ben bunu satıp note 2 alıcam muhtemelen. şarjı uzun giden kalemi olan bi telefona ihtiyacım var. note 2 ile takas yapmak isteyen varsa o da olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

almayı düşünebilirdim de kullandığım telefonu önce bi elden çıkarmam gerek onun da ekranı kırdım aldıktan 1 hafta sonra satsam bedavaya gidecek :)

Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 6