Satılık Macbook Air Early 2015

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, Macbook Air early 2015 model bilgisayarımı satıyorum. 4500tl istiyorum, ufak bir pazarlık payı mevcuttur. 8gb ram ve 256gb ssd li model. Satış nedenim borçlarım.

Sevgiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam cihazın fotolarını yükleyebilir misin? 

garanti durumu kaç kere şarj olmuş çizik durumu vs vs paylaşırsan düşünebilirim 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ben de hep satayım deyip kıyamıyorum vaz geçiyorum. Allah daha iyisine kavuştursun. Hayırlı satışlar :)

Yeni m1 işlemcili modeller çıkmış yeni bir çağ açıyorlar. Muhtemelen 2-3 nesil sonrası efsane olacak..

noname tarafından 20/Ara/20 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

kıyamıyorum bende satmaya. borçlar ödenir ama macbook gelmez geri... 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam cihazın fotolarını yükleyebilir misin? 

garanti durumu kaç kere şarj olmuş çizik durumu vs vs paylaşırsan düşünebilirim 

garanti mevcut değil, şarj ve sistem resimlerini yükleyeceğim birazdan. Çizikler için case'i çıkartmayı bulup hemen fotoluyorum.

Edit: Nakite acil ihtiyacım olduğu için elden sattım.

Dark_Lord tarafından 20/Ara/20 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 686 Toplam Mesaj: 5
macbook air early 2015 macbook