folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Macbook Pro 2012 Ortası - İ5 - 13" 6GB - 256 GB SSD

Satılık Macbook Pro 2012 Ortası - İ5 - 13" 6GB - 256 GB SSD

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Devir sayısı : 1032

Kredi borcu için satıyorum. 2500 TL'ye 1 ay önce aldım, herhangi bir sorunu yok. HDD ve RAM takılmış sonradan. 

2300 TL'ye bırakacağım. Aldığım kişinin telefonu vs. paylaşırım. 

Alıcıya güzelce sarıp sarmalayıp, en güvenli şekilde kargolayacağım.

http://prntscr.com/jj4lwh

http://prntscr.com/jj4key

EnableTurk tarafından 17/May/18 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Tam da şu anda alacağım aradığım ürün ancak bütçem 1000₺ daha ucuzu. Ayrıca konu açmamak için buraya yazıyorum elinde çalışır durumda (nefes alan) bir mac olan arkadaş var ise ve 1250 - 1300₺ civarına bırakabilecekse dm de atabilir buraya da yazabilir.

İntel Celeron işlemcili sıfır bir bilgisayar almaya çalışıyor bizimkiler. Onun yerine bir mac alırsak en azından kullandığım sürece stabil kullanacağımızı düşünüyorum. Yalnızca internette gezinmek, video izlemek için kullanılacak. Arada bir de office programları kullanılabilir. Farklı bir ürün tavsiyesi olan varsa tavsiyelere de açığım. Markasına güvenemediğim için hometech almak istemiyorum onun önerisi haricinde olursa daha hoj olur.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim..

Mustafa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

hocam remi düşük ve 2012 çıkışlı eğer makul bir fiyat verirsen alalım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

Tam da şu anda alacağım aradığım ürün ancak bütçem 1000₺ daha ucuzu. Ayrıca konu açmamak için buraya yazıyorum elinde çalışır durumda (nefes alan) bir mac olan arkadaş var ise ve 1250 - 1300₺ civarına bırakabilecekse dm de atabilir buraya da yazabilir.

İntel Celeron işlemcili sıfır bir bilgisayar almaya çalışıyor bizimkiler. Onun yerine bir mac alırsak en azından kullandığım sürece stabil kullanacağımızı düşünüyorum. Yalnızca internette gezinmek, video izlemek için kullanılacak. Arada bir de office programları kullanılabilir. Farklı bir ürün tavsiyesi olan varsa tavsiyelere de açığım. Markasına güvenemediğim için hometech almak istemiyorum onun önerisi haricinde olursa daha hoj olur.

chuwi marka var. hem tablet hem laptop gibi kullanılabiliyor.

https://tr.gearbest.com/tablet-pcs/pp_605518.html?wid=1433363

https://tr.gearbest.com/tablet-pcs/pp_505918.html?wid=1433363

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

İkinci elden bir tane temiz i3 Lenovo bulup HDD'yi DVD-Rom yerine takıp, 128 GB'ta en ucuzundan bir SSD alırsın taş gibi kullanırsın. Saydığın şeylerde işlemciye fazla yük binmez. SSD'nin hızlı okuma ve yazma hızı her türlü işini görür.

Windows laptopta en iyisi Lenovo. Adamlar eskimeyen laptop üretiyorlar resmen. Tabi birazda kullanıma bağlı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

2000 TL’den bırakacağım son 3 günüm 1500 tl + 500 tl vade yaparım 2 aya. 1400 TL ödemem var.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

2000 TL’den bırakacağım son 3 günüm 1500 tl + 500 tl vade yaparım 2 aya. 1400 TL ödemem var.

bende de aynı mac var. çok seviyorum kendisini :D

tavsiye ederim yani güzel bilgisayar

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

hocam elimde asus x555b var 29 ay garantisi var temiz özelliklerine google amcadan bakabilirsin. fiyat tbt dışı 1250 tl bişiler yaparız pm ni bekliyorum düşünürsen.

$-$
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ekran küçük   kaçtı fırsat .

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 1488 Toplam Mesaj: 9
apple satılık macbook apple