Satılık Note 5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dev1L
    Dev1L's avatar
    Erkek

Turkcell den bi hafta önce alınmış note5 satılık tir istanbul içi elden alışveriş olabilir turkcell in açılmamis kutuya 1900 verdiğini biliyorum telefonda sadece 30 35 tane foto çekilmiştir onlar silinip alan kişiye verilecektir 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam android cihazlarda kutu açıldığı an değeri %30-40 düşüyor. İstanbulda bir yere götürseniz en fazla 1000 lira verirler. Çünkü 0 1900 lira iken ikinci elini adam 1300-1400 bandında satmaya çalışacaktır. Bu yüzden bi fiyat belirle ama ne piyasada ki kadar düşük olsun, ne de 0 kutu kadar yüksek...

1500-1600 gibi bir fiyata TBT içinde de rahatça satarsın sanırım. İyi satışlar müritcan...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1000 lira mi hocam ne yaptın ya ? Kutusuz Note 4'e 1200 verdiler telefoncular. Note serisinin fiyatı çabuk düşmez. Kac yıllık Note 2 bile 500-600 lira.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1000 lira mi hocam ne yaptın ya ? Kutusuz Note 4'e 1200 verdiler telefoncular. Note serisinin fiyatı çabuk düşmez. Kac yıllık Note 2 bile 500-600 lira.

Yengeme Note5 aldık. 1 ay oldu olmadı. 1300Tl. 7 ay garantisi var.

Fikir vermesi açısından söylüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yengeme Note5 aldık. 1 ay oldu olmadı. 1300Tl. 7 ay garantisi var.

Fikir vermesi açısından söylüyorum.

o kadar düştü mü fiyatları yuh. yazık gunah uçurum var sıfıra verilmez 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

ALLAH fiyatı hızlı düşen telefondan korusun bizi :)

1450 veririm hocam 1500 max.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dev1L
    Dev1L's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

ALLAH fiyatı hızlı düşen telefondan korusun bizi :)

1450 veririm hocam 1500 max.. 

Eyw hocam:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam fırsat buldukça İzmirde telefon al-sat yapıyorum. Androidle hiç uğraşmıyorum. Daha çok hızlı döndüğü için veya değer kaybetmediği için iPhone alım satımı yapıyorum. Üç beş kuruş yolumuzu buluyoruz.

Daha dün Turkcell İletişim Merkezi'nde adam LG G4 aldı. Turkcelldeki fiyatı için ( http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/lg-g4?place=device_category ) Turkcell'den çıkıp yan tarafta ki telefoncuya 1500 TL'ye bağıra çağıra sattı. Adam en başta en fazla 1300 veririm filan demiş.

Kutu açılmasa bile fatura kesildiği an, II. El oluyor cihaz. Ayrıca vadeli sattıkları için Turkcell, Avea veya Vodafone daha pahalı satıyor. Zararı daha da artıyor.

Benim tahminim o cihazın (dosta gidecek telefon, cihaza bok atmıyorum sakın öyle düşünme) en fazla ederi 1.500-1.600

Sahibindende de bu fiyatların 100-150 TL altına anca gider.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dev1L
    Dev1L's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

Hocam fırsat buldukça İzmirde telefon al-sat yapıyorum. Androidle hiç uğraşmıyorum. Daha çok hızlı döndüğü için veya değer kaybetmediği için iPhone alım satımı yapıyorum. Üç beş kuruş yolumuzu buluyoruz.

Daha dün Turkcell İletişim Merkezi'nde adam LG G4 aldı. Turkcelldeki fiyatı için ( http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/lg-g4?place=device_category ) Turkcell'den çıkıp yan tarafta ki telefoncuya 1500 TL'ye bağıra çağıra sattı. Adam en başta en fazla 1300 veririm filan demiş.

Kutu açılmasa bile fatura kesildiği an, II. El oluyor cihaz. Ayrıca vadeli sattıkları için Turkcell, Avea veya Vodafone daha pahalı satıyor. Zararı daha da artıyor.

Benim tahminim o cihazın (dosta gidecek telefon, cihaza bok atmıyorum sakın öyle düşünme) en fazla ederi 1.500-1.600

Sahibindende de bu fiyatların 100-150 TL altına anca gider.

1700 pazarlık siz vericem alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun bizde az çok fiyatları biliyoruz kutu açıldığı için bu fiyat isteyene watsap tan faturasının fotosunu gönderirim 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ölü sikmeye kalkmayın hocam 2 klık tel nasıl olurda 1 kya satılır bu kadar fiyatmı düşer android diye. Yıllardır android satarım hep sıfır fiyatının 200-300 altına vermişimdir ve alan müsterimde epey vardır. Sana tavsiyem Dev1l hocam facebook gruplarında ilan var ben hep ordan satarım 

Comeback...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dev1L
    Dev1L's avatar
    Erkek

Telefon satılmıştır arkadaşlar konu siline bilir teşekkürler telefoncu istediğim fiyatı verdi

Toplam Hit: 1113 Toplam Mesaj: 11
¥