Satılık Olacak Olan Nikon D3000

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Beyler konuyu bi okusanız ? Adam yurt dışından 0 olarak alacağı ürünü verecek size . Sadece kutusu olmayacak çantasına koyup kendi makinasıymış gibi sokucak ve onu size verecek .

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler konuyu bi okusanız ? Adam yurt dışından 0 olarak alacağı ürünü verecek size . Sadece kutusu olmayacak çantasına koyup kendi makinasıymış gibi sokucak ve onu size verecek .

demek ki gerizekalı olmamak 2 dakka yazılanı okumak yeterliymiş, anlayan gayet anlıyormuş demi hocam :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Coiner bunu yazdı:

demek ki gerizekalı olmamak 2 dakka yazılanı okumak yeterliymiş, anlayan gayet anlıyormuş demi hocam :)

cahillik başa bela arkadaş adam 18 satırda anlatmış ne olduğunu, oda yetmemiş 1 satırda  18 satırı özetlemiş demi hocam :)

edit: öyle veya böyle 200 tl yol parasını ödeyin demiş gayet net.

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    tutmaz 963 tl 0 ve garantili mal varken 1000 liraya 0 ve yurtdışı garantili mal alan olmaz.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:

shutter kaçta?

edit: hocam ben makına senın kullanıyon sandım pardon .ondan sordum

önemli değil hocam

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Coiner bunu yazdı:

hocam işte yazı uzun olunca millet üşeniyo . Alta not yazıcan anlamayanlar için kalın yapıcan onuda :D orayı okuyunca işi çözecek :D

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

hocam başta postunu okudugumda 2. el satıyorsun diye dusundum mesaj olarak ta '  keske param olsaydıda alabilseydım,bütcem anca nikon l110 yada fujifilm s1800'e yeter diyecektim'.özelden yazıyorum şimdi sana eger uyarsa detayları konuşuruz

siyah beyaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

swinQc bunu yazdı:

hocam başta postunu okudugumda 2. el satıyorsun diye dusundum mesaj olarak ta '  keske param olsaydıda alabilseydım,bütcem anca nikon l110 yada fujifilm s1800'e yeter diyecektim'.özelden yazıyorum şimdi sana eger uyarsa detayları konuşuruz

pm atıyorum hocam

.
Toplam Hit: 2507 Toplam Mesaj: 19