folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Playstation 3 CFW (Kırık)

Satılık Playstation 3 CFW (Kırık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

İçerisinde

Blur, Fifa 18, Mortal Kombat, Pes 18, 2018 kadrolu Pes 2013 bulunmaktadır. Dilerseniz oyunları sildirip başka istediğiniz oyun atılabilir. 1 adet orjinal sony kol veriyorum. 2 ay garantilidir darbe ve sıvı teması haricinde. Değerinde veya değerinin üstünde PC ile takas olabilir farkı konuşuruz. Yerimiz Levent mevkiinde dilerseniz elden alabilirsiniz.

Fiyat: 600 TL

Varg tarafından 17/Nis/18 21:05 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam arkadaş gta v de mod olmak istiyor şuan ps3 ü var ama onda olmuyormuş eğer anlıyorsan bu gta v modlardan senden bi tane ps3 alabiliriz bana pm at istersen

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam arkadaş gta v de mod olmak istiyor şuan ps3 ü var ama onda olmuyormuş eğer anlıyorsan bu gta v modlardan senden bi tane ps3 alabiliriz bana pm at istersen

mod olayı basit kendisi bile yapabilir kırık makine olduğu için. internetten indirmesi lazım. benim elimde mod yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

mod olayı basit kendisi bile yapabilir kırık makine olduğu için. internetten indirmesi lazım. benim elimde mod yok

hocam kendi elindeki cihaz online olmuyormuş sanırım o yüzden onu satıp yeni cihaz alıcak eğer sen cihaz+ mod halledersen senden alalım ps3 cihazını para dışa gitmesin 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

bence bu devirde ps3 alınmaz artık oyun çıkmıyor ps3 e 

yok amk imzam
Toplam Hit: 1513 Toplam Mesaj: 5
satılık playstation