folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Sıfır İ7 5.Nesil Dell Notebook

Satılık Sıfır İ7 5.Nesil Dell Notebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

satış iptal!!! Teşhir ürününü 200-300 tl normal cihazdan ucuza satmak ayıp olduğu için;)

hocalar

bulabildiğim en ucuz ürün bu

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dell-inspiron-3543-b50w45c-i7-4gbram-windows-8-1-212152126

ben tbt ye nakitte xxx ye bırakabilirim.Fark eklenerek get açılabilir sahibinden vs.

ürün bir süre mağazada teşhirde kalmış kesinlikle kullanılmamış. faturası kesilip teslim edilecektir.  (şahsınıza)

i7 5. nesil işlemci

4 gb ram var isterseniz 50 tl farkla 4 gb daha takabilirim

500 hdd var

çift ekran kartı var intel ve nvidia. 

nvidia 2 gb paylaşımsız ekran kartına sahiptir. 

15.6 led ekran

Full kutuludur.

kargo en fazla 7 tl tutar anlaşmamız var.alana hayırlı olsun

bladex38 tarafından 11/Mar/16 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

gold'da teshir olmayan urun 1950 tl civari.

gittigidiyorda teshur urunu 2100 tl civari.

sende cash olarak 1900'e birakacaksin teshir urununu.

guzel ticaret.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam senin gönderdiklerin i5 ? ben özellikle hepsi burada ve sahibinden ve gittigidiyora baktım en uygun fiyatı blmak için bulamadım bunu baz alarak fiyat verdim

gold bilgisayar battı biliyorsunuz ve bildiğim kadarıyla site güncellenmiyor. farklı bir sitede daha uyguna bulursanız ona göre yardımcı oluyum yoksa fiyat iyi gibi. batık şirketten alıp gelmesini bekleyebilirsiniz tercih sizin tabiki ama gold bilgisayarı ben baz almıyorum fiyat olarak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    bladex38 bunu yazdı

hocam senin gönderdiklerin i5 ? ben özellikle hepsi burada ve sahibinden ve gittigidiyora baktım en uygun fiyatı blmak için bulamadım bunu baz alarak fiyat verdim

gold bilgisayar battı biliyorsunuz ve bildiğim kadarıyla site güncellenmiyor. farklı bir sitede daha uyguna bulursanız ona göre yardımcı oluyum yoksa fiyat iyi gibi. batık şirketten alıp gelmesini bekleyebilirsiniz tercih sizin tabiki ama gold bilgisayarı ben baz almıyorum fiyat olarak

Az ötede gold var çıkarsam fiyata bakarım. Ama cidden teşhir ürününe 1900 istemek ayıp değilmi? Hele ki ürün öyle ahım şahım birşey değilken :S

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dell-3543-b50w45c-15-6-in%C3%A7-core-i7-5500u-2-4-ghz-4-gb-500-gb-windows-8-1-notebook-1134560.html

ne ayıbından bahsediyosun anlamış değilim ? Şükür ayıp olacak bişey yapmadık. Teşhir ürünü dediğimiz insaların cihazı görmek için vitrine koyulan ürün?ikinci el değil ürün!!! yani alacak insan için 200-300 tl indirim almış olacak. Aldığı tarihli ismine faturası olacak ürünün işine gelen alır yorumlara açığımda ayıp filan demek yakışık almıyor asıl size ayıp yapmayın ! Konu silenebilir satış iptal... 

Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 6
dell notebook kelepir