Satılık Sıfır İpad Mini 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

Merhabalar müritler/mürideler,

Elimde "ipad mini 2 Wi-Fi 16gb Uzay Grisi" mevcut. Kutusu/jelatini açılmadı. İnternette bulduğum en uygun mağaza fiyatı 839tl, Apple Store fiyatı 919tl. Tahribata özel 780tl ye bırakıyorum.

Ankara içine elden, dışına kargoyla teslim edebilirim.

Not: Yarışmada kazanıldığı için faturası yok. Apple ürünlerinde sorun olmuyor diye biliyorum, bilgili müritler aydınlatırsa fiyatı gözden geçiririm.

edit: resimler büyütüldü.

moi tarafından 02/Eyl/16 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple cihazlar faturadan bağımsız olarak garantiye girer. Sen bu kutuyu 10 sene sonra açıp cihazı Apple sunucularına bağlarsan o zaman başlar garantisi. Apple cihazın kendi sunucularına bağlanma tarihinden itibaren başlatıyor garantiyi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Garantide sorun olmaz. iPad Air veya Pro alırdım. Cihaz çok iyi, alana hayırlı olsun.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Moi iyi adamdir (: beraber biber gazindan kacmisligimiz var konusunu gorunce aklima geldi yillar sonra pek hayirsiziz. Up olsun.

izzmarit tarafından 02/Eyl/16 21:19 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Apple kalem çıkarıyodu bi aralar. O ekstra satılan bişey mi, bununla kullanabiliyor muyuz mesela?

Bilgisi olan bi şimşek yollasın aydınlanalım

Kalemli bişeyler lazım bana >. <

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Apple kalem çıkarıyodu bi aralar. O ekstra satılan bişey mi, bununla kullanabiliyor muyuz mesela?

Bilgisi olan bi şimşek yollasın aydınlanalım

Kalemli bişeyler lazım bana >. <

iPad Pro o dediğin ve kalemi ayrı satılıyor. Sırf kalemi 370 TL'cik.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

@mkyb @rajooonn 

Doğruladığınız için sağolun hocalar.

@izzmarit

Klavyeye bakarken geçti gözümün önünden, ne günlerdi be... Hayırsızım kabul ama yıllar eskitmez dostluklarımı :)

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
Toplam Hit: 1005 Toplam Mesaj: 7
ipad mini