folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık T-Eye ADR 3000 Araç İçi Kayıt Cihazı

Satılık T-Eye ADR 3000 Araç İçi Kayıt Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Araç içi çift yönlü geniş açılı kayıt imkanı.

Gps etiket özellikli 

Almanya'dan 250 euroya alınmıştır.

İhtiyacı olan için fiyat konuşulur.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

aracım olsa alırdım ama önce araç lazım sanırım, yoksa ne yapcm :D:D

up olsun

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

aracım olsa alırdım ama önce araç lazım sanırım, yoksa ne yapcm :D:D

up olsun

Eyvallah hocam cihaz güzel işiniz görülsün işm görülsün dışarıya 100 liraya verceme tbt ye 75 e veririm daha iyi :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bunun olayı nedir ki bu kadar pahalı ? Satan bir tek Amazon var oradada 400 dolar.

https://www.amazon.com/T-Eye-ADR3000-Dual-Dash-Camera/dp/B00IMFRQOS

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Bi arabam var yakın zamanda ufak çaplı bi kazaya karıştım ispat edemedim yeşilde geçtiğimi. Ne kadar dersin hocam ona göre almayı düşünürüm korkuyorum ankara trafiğinde artık.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam kamera ile ilgili detaylı bilgi bulamadım. 2009 da çekilmiş videoları var. görüntü kalitesi ve açısı ne kadardır? çekimi güzel ise alabilirim cihazı.

cihazın gps ile haritada hız, koordinat ve google maps ta hareketli hali görülebiliyor. acaba bunları 7/24 uzaktan izleyebiliyormuyuz. yoksa sadece hafıza kartından mı izleyebiliyoruz. sim kart takılıyor ise birde kayıt sorunu çıkıyor karşımıza.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bunun olayı nedir ki bu kadar pahalı ? Satan bir tek Amazon var oradada 400 dolar.

https://www.amazon.com/T-Eye-ADR3000-Dual-Dash-Camera/dp/B00IMFRQOS

Hocam geniş açılı yanlara kadar gösteriyor ve aynı zamanda gps kaydı yapıyor. 250 euroya alındı Almanya'dan dediğin gibi 400 dolar amazonda fiyat 500 dicem tbt içi çok olucak 400 tl mi desek bilemedim fiyat ortada o yüzden almak isteyen ile karşılıklı konuşup belirlemek istiyorum

Toplam Hit: 1102 Toplam Mesaj: 7
satılık araç içi kamera