Satılık Telefon !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler Telefonumu Çok acil bi şekilde satmam gerekiyor. Nokia C7 0'dır Garantili 2-3 aylık bi cihaz. garantisi herbişei mevcut daha ekrandaki jilatini bile çıkartılmamış. Kutusu herbişei Mevcut ! Aldığım Fiyat 700 TL idi 2-3 aylık cihaz. Kılıfından Dışarı Dahi Çıkartılıp masa üzerine konulmadı öyle bi temiz kullanıldı. Gümüş Renkte Mükembbel ötesi bi cihaz.  Bendeki Fiyat Aralığı Kafamda Mevcut zaten. Sizin fikirlerinizi almak istiyorum.  Konu Çok acildir Lütfen Dalga türü şeyler yazmayın...

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

İç güç takasa taşıman gerek hocam konu silinmesin.

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

kafandaki rakam ne ?

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holy_boy
    holy_boy's avatar
    Erkek

300 tl

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

Tariqat_Sapiii bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler Telefonumu Çok acil bi şekilde satmam gerekiyor. Nokia C7 0'dır Garantili 2-3 aylık bi cihaz. garantisi herbişei mevcut daha ekrandaki jilatini bile çıkartılmamış. Kutusu herbişei Mevcut ! Aldığım Fiyat 700 TL idi 2-3 aylık cihaz. Kılıfından Dışarı Dahi Çıkartılıp masa üzerine konulmadı öyle bi temiz kullanıldı. Gümüş Renkte Mükembbel ötesi bi cihaz.  Bendeki Fiyat Aralığı Kafamda Mevcut zaten. Sizin fikirlerinizi almak istiyorum.  Konu Çok acildir Lütfen Dalga türü şeyler yazmayın...

Cep telefonu satan dükkanlara Neden gidip satmıyorsun ? Şayet Buralarda heba olacağına git tek tek Kaça alırsınız diye sorsan eminimki kafandaki fiyata satarsın

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:

Tariqat_Sapiii bunu yazdı:

Cep telefonu satan dükkanlara Neden gidip satmıyorsun ? Şayet Buralarda heba olacağına git tek tek Kaça alırsınız diye sorsan eminimki kafandaki fiyata satarsın

telefoncunun alacağı fiyat ölü fiyattır. elden satarsa daha iyi fiyata gider

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

sahibinden sanalpazar vs araştırıp ortalama bi fiyat profiline sahip olabilirsin hocam. ayrıca up olsun :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 1254 Toplam Mesaj: 7