folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Valencia CG-190 Klasik Gitar

Satılık Valencia CG-190 Klasik Gitar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Klasik gitarımı satıyorum

Gitarda çok büyük çizikler yok(ufak tefek çizikler mevcut) 

Yaklaşık 4 sene önce aldım, sapı düzgün, notalarda cızırdama yok.

Alana akor aleti, kopa, kılıfını ve 2 tanede penasıyla beraber yollayacağım, kargo bana ait, her şehre gönderim yapılır.

Gittigidiyor ilanı burada, kartla almak isteyenler için ekliyorum

http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/valencia-cg190-112337244

İstediğim fiyat 200 TL, piyasada 280 civarı ama kapo akor aleti kılıf falan işin içine girince fiyatı çok makul düzeyde.

Şu anda fotoğraf çekme imkanım yok, alıcı olursa fotoğrafını çekip yollayabilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Güncelleme : Biraz araştırma yaptıktan sonra 2.el gitar pazarının çok yüksek olmadığı öğrendim ve fiyatta indirime gittim

Baya uygun olduğunu düşündüğüm için tek fiyatta sabitledim (150 TL)

Sahibinden linki : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-valencia-cg190-klasik-gitar-akor-aleti-kapo-ve-kilif-hediyeli-164157720/detay/

İzmir içi elden alırım diyen varsa 130 TL'ye bırakabilirim. Sahibinden de 9 taksite kadar taksitlendirme seçeğide mevcut.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Bu gitarla gitara başlanır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

İlk göz ağrım hocam zorunda olmasan satmam inan :) İlk başlayanlar için ideal gitar uzun bir süre götürür, sesleri tok. Yazdığın yorumdan anlaşılıyor, gitarlarla aran iyi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Yok hocam çalıyoz öle işte bende başlamıştım bunla ondan .d Sonra sattıydım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Ben bu gitarın olayını anlayamadım bir türlü. 

Yaklaşık 3-4 yıl önce 120 liraya tertemiz bir ikinci elini aldım, yine tertemiz olarak 100 liradan sattım ve günlerce sürdü satılması. 

Birkaç yıl sonra tekrar aynı modeli almak için baktım tüm fiyatlar iki katına çıkmış. Sebebi nedir bunun ? Bu markanın tüm modellerinin fiyatı artmış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legion_
    Legion_'s avatar
    Erkek

Hocam fiyat kırmak gibi algılama ama müzik öğretmeni arkadaş yanımda en fazla 100 tl edeceğini söylüyor oda yanındakilerden dolayı...

Eski kafalı bir adamım... En büyük isteğim midesi birayla dolmuş bir halde evinin kapısının önünde oturup bir gölü ya da başka bir şeyi öylece seyreden yaşlı bir adam olmak..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Legion_ bunu yazdı

Hocam fiyat kırmak gibi algılama ama müzik öğretmeni arkadaş yanımda en fazla 100 tl edeceğini söylüyor oda yanındakilerden dolayı...

Hocam ben gitar markete gittim aynısını dedi ama başka bir müzik dükkanına daha gidince gitarcılara satma dedi çok ölü fiyat veriyorlar en iyisi internetten sat demişti fiyat olarak böyle birşey dedi ben çok hakim değilim piyasaya

Toplam Hit: 1279 Toplam Mesaj: 8