folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB

Satılık Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 GB

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Telefonu alalı bir iki ay anca olmuştur. Donanımhaberde yüksek referanslı bir üyeden satın aldım. Yalnız imei atılması gerekebilir 1 ay sonra. Ben kayıtlı olarak satın aldığımdan o arkadaşla iletişime geçersek o halleder. En olmadı internette imei sorununun çözümleri varmış sanırım.

Arkasındaki etiketleri bile duruyor. Zaten çok az telefon kullanan bir insanım. Sıfır gibi düşünebilirsiniz.

Kozmetik 10 üzerinden 11 alır yani. Telefonun fotoğraflarını çekebileceğim başka bir kameram bulunmadığından fotoğraf ekleyemiyorum.

Kutusuyla birlikte göndereceğim. Lacivert olan versiyon. 

Fiyat : 1800 lira.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Up

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

hocam telefonu siz alalı 2 ay olmuş sizden önce ne kadar kullanılmış cihaz? 5 ay önce yurt dışı girişli 64 gb'sini 1550den aldıydım. rakam bana biraz fazla geldi. hayırlı satışlar up olsun

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

hocam telefonu siz alalı 2 ay olmuş sizden önce ne kadar kullanılmış cihaz? 5 ay önce yurt dışı girişli 64 gb'sini 1550den aldıydım. rakam bana biraz fazla geldi. hayırlı satışlar up olsun

Sıfır aldım hocam ben. Şu anda fiyatları 2100 lira civarında benim aldığım kişide

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

2 aylık, jelatini üzerinde bir cihaz için bence fiyat uygun. Bilirkişi değilim sadece fikrimi belirtmek isteddim. Satıcı da üzmez :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

128 cigolayt iyi hafıza

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 1113 Toplam Mesaj: 6
xiaomi