folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Satürn’Ün Uydusundaki Garip Hareket…

Satürn’Ün Uydusundaki Garip Hareket…

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------
    HeadBanger bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

Aslında Robinson Kruso Hayatını En Mükemmel Yaşayabileceğimiz Gezegen olabilir, İlk Giden kişi olmayı Hayal ettim nedense. :) Düşünsenize Kafanızı Dinlersiniz Adam gibisinden.

Ayrıca Ben Uzay Şartlarında Düşük Yerçekiminde Vücudun yıpranmadığını ve yaşlanmadığını düşünüyorum. Acaba Doğru olabilitesi varmı.?

geçen gün national geograpic kanalında zaman yolculugu hakkında bilgiler veriliyordu bunun metodları söylenıyordu 

uzaya cıkmak en etkin ve en kesin zaman yolculugu mekanizmasıdır die bir yorum oldu uzaya cıkınca zaman yavaşlıyormuş sanırım..ve dünyaya nazaran daha az zaman geçiyormuş die hatırlıyorum..

edit: shockman hocam burdada zaman yolculugu hakkında bir kaç döküman var buyur :) 

http://serbestpanel.com/forum/index.php?showtopic=10143&st=0&start=0

iyide abi zaman nasıl değişecekki zaman her yerde aynıdır bence.

Zamanın değişmesi için ışık hızını geçmek gerek geçsende anca geçmişe gidebilirsin diye düşünüyorum.

dai zaman heryerde farklidir, Uzay ile zaman iliskisini anlarsan zamanin heryerde farkli oldugunu anlarsin. isik hizi uzay-zamani degistirebilen en etkili etkenlerden birisidir, ama bunu yapabilen elektomanyetik alani da gozden cikarmamak gerek, radyokativite de ayni sekilde. tabi coook buyuk duzeydeki rakamlardan bahsediyorum ki uzayda bu buyuk duzeydeki rakamlardan bol ne var ;)

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu bi gariplik var ama nerede anlayamadım. Robinson Kruso Hayatı yaşayacam dedim ben, Sadece Hayal yahu, Kim bilir Belkim Bi Gün Gerçekleşir. De Zamanda Yolculuk yapacam demedimki. Alla alla Bendemi bi gariplik var nedir anlayamadım. :D

Allah İyiliğinizi versin. Başta HeadBanger. :) 

DipNot  Yada Edit. : HeadBanger Kardeşim Yaşlanma dedim oradan çıkardıysan Zamanda yolculuk Fenomenini, Belirtirimki, Bir Zaman Yolcusu Dahi olsan Yaşlanmaktan Kurtulamıyo insan. Fikir olarak demiştim, Uzayda Daha az Yıprandığı için Vücut, Dünyadaki Kadar Sağlıklı oksijen ve temiz havada varsa daha uzun süreler Yaşlılık belirtisi Göstermeyebilirliği Yüksektir Kanaatimce. Ancak pek tabiki Yaşlılık öyle yada Böyle Gelip Bulur insanı.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Uzay konularına herzaman bir ilgim olmuştur ne kadar teorilerden ibaret olsada...Uzaya bir gizemlilik yüklü sıradışı..

Ben bu insanları anlamıyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

zndmn bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Aslında Robinson Kruso Hayatını En Mükemmel Yaşayabileceğimiz Gezegen olabilir, İlk Giden kişi olmayı Hayal ettim nedense. :) Düşünsenize Kafanızı Dinlersiniz Adam gibisinden.

Ayrıca Ben Uzay Şartlarında Düşük Yerçekiminde Vücudun yıpranmadığını ve yaşlanmadığını düşünüyorum. Acaba Doğru olabilitesi varmı.?

kardeşim çok güzel bi hayal ya uçsuz bucaksız bi gezegen ve sadece sen kimse yok fışkılık yapan kızlar yok seni satan arkadaşlar yok adilik yok fesatlık yok

yanıma üç şey bile almazdım aq... yani gidebilecek olsam  

Ama ben Bir Tek Laptop alırdım yanıma, Tahribatta Takılmak için. Burada kafa dingin yahu. :)

haklısın hoca ya bi laptop bnde alırdım tbt için orda wireless falan vardır heralde? =P =) 

Zugzwang
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Yahu bi gariplik var ama nerede anlayamadım. Robinson Kruso Hayatı yaşayacam dedim ben, Sadece Hayal yahu, Kim bilir Belkim Bi Gün Gerçekleşir. De Zamanda Yolculuk yapacam demedimki. Alla alla Bendemi bi gariplik var nedir anlayamadım. :D

Allah İyiliğinizi versin. Başta HeadBanger. :) 

DipNot  Yada Edit. : HeadBanger Kardeşim Yaşlanma dedim oradan çıkardıysan Zamanda yolculuk Fenomenini, Belirtirimki, Bir Zaman Yolcusu Dahi olsan Yaşlanmaktan Kurtulamıyo insan. Fikir olarak demiştim, Uzayda Daha az Yıprandığı için Vücut, Dünyadaki Kadar Sağlıklı oksijen ve temiz havada varsa daha uzun süreler Yaşlılık belirtisi Göstermeyebilirliği Yüksektir Kanaatimce. Ancak pek tabiki Yaşlılık öyle yada Böyle Gelip Bulur insanı.

delinin teki kuyuya bir taş attı 40 akıllı cıkaramadı aynı hesap :D 

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 2114 Toplam Mesaj: 16