folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Savcılıktan Gelen Cevap

Savcılıktan Gelen Cevap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

@şeyh

doğru hocam benim yaptığım masraf zaten onu geçti de devlette o kağıdı bana yollamak için sırf 8 lira ödemiş. biraz masraflı oluyor ama sonuçta bi haksızlık var. sonuna kadar devam :)

@kimene

sağol hocam bana güzel bir kapı açtın onu da göz önünde bulundurayım

@dead_march

haklısın hocam kişi kazanınca tüm masrafları karşı taraf karşılıyor ama cesaret edemiyrum. bir avukatla konuştum çok meşakatliymiş bide kazanamama ihtimalim de varmış. bana giren masraflar bin liraya kadar çıkabilirmiş :)

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam 30 lirayı piç etsin birde kazanama  adalete bak  ulan ben haybeyemi gönderdim o zaman bu 30 lirayı 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

cevaba itiraz et.

hemen düzgünce itiraz dilekçeleri var bul doldur müracat et.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Yanlış anlama hocam ama 30 TL ye harbiden deymez yani. Devletin o iş için ayıracağı zamanı ve maddiyatı düşünürsem o alacağın parayı katlar. Biliyorum yanında kalmasın istiyorsun o herifin bu yaptığı şeyin ama maalesef yanında kalacak.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 4092 Toplam Mesaj: 15