folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Sayfaya Dönüşen Facebook Hesabının Yöneticisiz Kalması?

Sayfaya Dönüşen Facebook Hesabının Yöneticisiz Kalması?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

İlginç bir olayla karşılaştım. Facebook hesabı olan bir arkadaşın hesabı sayfaya dönmüş (firma adı kullanıyordu), eleman ne yaptı bilmiyor. Sonra aynı mail ve telefon numarasıyla yeniden kayıt olmuş eski bilgilerle giremediği için. Sayfa da boşa düşmüş, yöneticisinin kim olduğu da belli değil. Nasıl oluyor bu olay :/

Mail geçmişine baktım sadece numara kaldırıldı, numara başka hesaba eklendi, facebooka hoşgeldiniz diye 3 adet mail var bu işlemler gerçekleşirken gelen.

Şimdi o sayfa başıboş mu kalmış oldu? Ne olacak öyle o sayfa? :/

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

İşin komik yanı sayfayı beğenen olunca mail geliyor ve o maille başka kullanıcı hesabı açılmış durumda.. login ol diyor sayfadaki hareketleri görmek için login oluyoruz yeni açılan boş hesap geliyor karşımıza ve yöneticiliği yok :B resmen buga girmiş durumda sayfa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Sayfanın ID numarası ile girmeyi deneyin. Ayrıca aynı mail ile 2 kez nasıl kayıt olmuş?

manhyak tarafından 11/Ağu/15 04:07 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

sayfanın id numarası yok hocam ismi var. onunla kayıtlı kullanıcı yok gibi bir hata veriyor. maillede yeni açılan hesabın profilini veriyor. numarayla da yine yeni açılan hesabın profilini veriyor (mail ve telle yeniden kayıt olunmuş ya o nedenle) ve hala sayfadaki hareket bildirimi için maile bildirim maili geliyo enteresan bi şekilde.  ayrıca o sayfaya dönen hesapla bir sayfa açılmıştı o da boşa düşmüş. onu da denedim ismiyle giriş yapmayı ona da bulunamadı diye hata veriyor. 

maile gelen en son numaranız hesabınızdan kaldırıldı mailinde siz yapmadıysanız tıklayın die link var. en son işlem yapılan pcden onunla bişiler denicem bakalım bi ne olacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

sayfanın id numarası yok hocam ismi var. onunla kayıtlı kullanıcı yok gibi bir hata veriyor. maillede yeni açılan hesabın profilini veriyor. numarayla da yine yeni açılan hesabın profilini veriyor (mail ve telle yeniden kayıt olunmuş ya o nedenle) ve hala sayfadaki hareket bildirimi için maile bildirim maili geliyo enteresan bi şekilde.  ayrıca o sayfaya dönen hesapla bir sayfa açılmıştı o da boşa düşmüş. onu da denedim ismiyle giriş yapmayı ona da bulunamadı diye hata veriyor. 

maile gelen en son numaranız hesabınızdan kaldırıldı mailinde siz yapmadıysanız tıklayın die link var. en son işlem yapılan pcden onunla bişiler denicem bakalım bi ne olacak.

Facebook.com/xxxx yazan yeri Id oluyor hocam. isim, id aynı şey. Email yerine xxxx yazıp dene bi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

sayfanın eski mail adresiyle facebookla iletişime geçin hocam hallederler sanırım. 

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@manhyak hocam onu denemiştim zaten.

çözümü anlatıyorum; maile gelen numara kaldırıldı mailinden bunu ben yapmadım diyerek sayfayı kurtardım. Kurtardığım sayfayla beraber 2. sayfa da aynı hesaba geldi otomatikman. O mail gelmeseydi nasıl olurdu bilmiyorum. Çok saçma sapan bir olay. 

Toplam Hit: 971 Toplam Mesaj: 7
facebook sayfa