folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sayın Bill Gates Amcamın Web Sitesi Ve Mail Listi

Sayın Bill Gates Amcamın Web Sitesi Ve Mail Listi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya demogaji yapmaya ne gerek war zenginin parası züürtün cenesi yorarmış bizimkide o hesap bak bizde fakiriz aldımı 300$ lık bi dedicated ? Almadı o zaman siktir et ne hayrı dokundu bana hiç!
    Salla hoja ya bende seviyorum ama sizin gibi altına yatmış bakire kız gibi billde bill demiyorum...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

microsoft mantık olarak işin daha kısa  sürede yapılması üzerine çalışır. tekelcidir eğer karşısında duracak kadar müşteriye sahip değilsen sıçarsın. örnek xbox bir yıl da 500 milyon dolar zarar eden bir konsol idi bu sony i piyasadan silmek için verilen bir uğraş idi.

microsoft olmasaydı şimdi elimizde pc olmayabilirdi. zamanında microsoft ibm ile home pc üretmek istedi fakat ibm bilgisayar ciddi iştir halkın bilgisayarı olmasına gerek yok dedi.

mirosoft sayesine çok adam program yazıyor bir çok adam da işsiz.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek

Dediğiniz gibi biraz daha iyi giyinse daha güzel olur .. iyiden kastımda bu arada takım elbise flan zatenn .. Giydiklerii tabi çok pahaldır .. Kaliteden bahsetmiom bile ama , sen türkiyey türkiyenn siyasi lideini göremeye gelion fakat kot la flan gelionn  olmaz bu bence ..
    Bağış konusana gelelimm .Adam Dünyanın en çok bağıi yapan insanı .. sende muhakk bi kurluşa 45milyon$ para verio .. Gidio başka yere verio flan .. Yane bonkör adam annıcanız :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    microsoft dünyenın en büyük 9 uncu ekonomik gücü 500milyar dolardan fazla toplam bütçesi var bizim 250 milyar dolarlık ülke bütçesinin iki katı

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

La Karisinin sirketine yatiriyor diyen arkadasa teyessüf ediyorum.

Şimdi bill gates ole bi parayi hangi hayir kurumuna yatırsa yerler. Vakif dedigin parayla mi acilio. adamda bok gibi para var acmisken onu da ben acim diyo demekki. yoksa verirsen parayi olesine bi vakfa nereye gitti allah bilir...

ole büyük bagislar herkeze yapilmaz. bende olsam kendi vakfimi acardim. sonucta vakiflarinda giderini göstermesi gerekiyo tas catlasin 9/10 unu geri alsa kendi vakfindan yinede cok piskopat bir bagis.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

microsoft dünyenın en büyük 9 uncu ekonomik gücü 500milyar dolardan fazla toplam bütçesi var bizim 250 milyar dolarlık ülke bütçesinin iki katı

Buda demek oluyorki bill amcam bizim 70 milyon insanı bi cebinden alıp öteki cebine koyabilir... Bizimkilerde hala v yaka giydi die adama küfür etsinler..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHYSiCaL_MeM
    PHYSiCaL_MeM's avatar
    Erkek
    euhueuhe u bill in bi videosu vardı arkasında küçük bi monitor elinde mikrosoftun sistem disketi , monitorde de mavi ekranda microsoft yazıyor , öyle salak salak hareketler yapıyodu manyaq bi şeydi ama kopmustum o zaman :D

la bu adam salak ucuza web programming yapıyor. İrtibat: physical_mem@hotmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHYSiCaL_MeM
    PHYSiCaL_MeM's avatar
    Erkek
    yazmayı unutmuşum , bu bill amcanın home pageinde resim varya sanki haraket çekmiş gibi duruyor.Özellikle linux e :PPPpp

la bu adam salak ucuza web programming yapıyor. İrtibat: physical_mem@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

valla adamda para çok adam voleyi vurmuş bi kere abi burada windows a bill gates e laf atılıyor ama windows sayesinde belki tahribata giriyoruz herkes windows kullanıyor bi kuruş para ödemiyor tüm programlar windows a çıkıyor rahat batıyormu size :)

linux a gelince server ım linux gayet güzel ve hızlı linux windows tan daha güzel olabilir ama windows bizim ilk göz ağrımız hangi çocuk bilgisayarı linux ile öğrenmiştir merak ediyorum doğrusu !!!

işte öyle
Toplam Hit: 4124 Toplam Mesaj: 20