Scarlett 2İ2 Studio

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar..

Uygun bir fiyata focusrite marka studio setini kacirmak istemedim ve hemen siparis verdim.Dun elime mikrofon kulaklik ve mixer bir pakette ulasti fakat ne yaptiysam ne ettiysem bilgisiyara baglayamadim.

Elimde bir adet dizustu mevcut markasi acer aspire v nitro 7 .Cogunlukla bu bilgisiyari kullandigim icin buna baglamak istedim.Diger pc ise masaustu usb yi takar takmaz okudu ve calisti.Belki ise yarar umuduyla bilgisiyardaki tum suruculeri guncelledim fakat fayda vermedi.

Elinde bu tarz cihaz olup bilgisiyara baglayip kayit alan murid kardesimlerim yardimci oluversin.Eger mumkun ise teamviewer ile yardim gerekiyor.

Simdiden yardimci olan kardeslerime tesekkuru borc bilirim..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bende almak istiyorum fakat dolar kurundan dolayı totom yemiyor. Bende Line 6 UX 1 varken kullanıcı ile giriş yapıyordum. 

Scarlett'de durum nasıldır bilemem ama belki onda da böyle bir şey var ise diğer bilgisayarda giriş yaptıysanız engelleyebilir.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bende almak istiyorum fakat dolar kurundan dolayı totom yemiyor. Bende Line 6 UX 1 varken kullanıcı ile giriş yapıyordum. 

Scarlett'de durum nasıldır bilemem ama belki onda da böyle bir şey var ise diğer bilgisayarda giriş yaptıysanız engelleyebilir.

Ilk olarak laptopda denedim sitesinden gerekli driverleri indirdim aklima suan gelmeyecek kadar cok islem gerceklestirdim fakat calismiyor..Bakalim varmidir bir murid yardimci olucak..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Bende m-audio kullanıyorum 5 senelik ses kartım kendi sürücüsü olmadan direk bağlıyorum windows 10 tak diye görüyor hala canavar focusrite kalitedir bende scarlet serisine geçiş yapıcam ama bi kaç bişeyi beklediğimden yapmıyorum nasıl ses kalitesi ? Masaüstü pc de denedinmi ?

Atlas tarafından 06/Oca/17 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Bende m-audio kullanıyorum 5 senelik ses kartım kendi sürücüsü olmadan direk bağlıyorum windows 10 tak diye görüyor hala canavar focusrite kalitedir bende scarlet serisine geçiş yapıcam ama bi kaç bişeyi beklediğimden yapmıyorum nasıl ses kalitesi ? Masaüstü pc de denedinmi ?

Masaustu pcde cok iyi calisti ses ayarlarini yapinca cok begendim.Benim bir turlu anlamadigim sey laptopda usb ile taktigimda bir ses geliyor ve öyle kaliyor..Bende sorunun windows 10 dolayisiyla oldugunu saniyorum.Bu gidiste orjinal windowsa xp aticam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Buradan DeepInside kardesime tesekkur ediyorum..Kendisi her konuda yardimci oldu...

Toplam Hit: 887 Toplam Mesaj: 6
scarlett 2i2 studio