Schoolbus Tr Xp De Calisiyor Mu??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aIWa
    aIWa's avatar
    Erkek
    bizamanlar schoolbus tr diye bi trojan vardi spysnakeorg muydu adresi ole bisey di, neyse sormak istedigim, bu schoolbus trojanlari xp de calisiyor mu?
    calismiyosa xp de calisan trojanlar neler tabi temiz olanlar, bizim bilgisayarada bi server acmasin :)

The shadow is what we think of it; the tree is the real thing.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Çalışıyor...

ana daha iyileri var..

eğer karşı tarafta antivirüs yoksa subseven mükkemmel.. ama dediğim gibi artık ben bile tanıyorumu bilgisayaradaki trojanı :))

eğer 2003 yılnın antivirüslerine kadar olan sistemlerse http://www.turkojan.com dan turkojanı indir... hem türk malıdır.. hemde bir sürü güzel öelliği var.. çok sağlam bir program senin anlıyacağın.. tavsiye ederim.. schoolbusı kullannma çünkü school bus karşıdaki makineden çaldığın şifre ve bilgileri sana gönderdiği gibi programın yapımcısınada gönderiyor..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aIWa
    aIWa's avatar
    Erkek
    peki b turkojan guvenilir mi? yani pekco yerde turk yapimi trojanlari yaparken icine serverda koyduklarini okudum, ne derece dogru bilmiyorum tabi, turkojanda durum nedir ?

saygilar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aIWa
    aIWa's avatar
    Erkek
    www.turkojan.com devre disi birakilmistir diyor, acamadik siteyi baa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    dediğim gibi mesela schoolbusda öyle bişey var...

fakat turkojanda yok...

www.cigicigi.comdan indirebilirsin..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aIWa
    aIWa's avatar
    Erkek
    eywalla dostum bilgi icin saol

Toplam Hit: 3112 Toplam Mesaj: 6