folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Seagate Expansion 3.0 Harici Harddisk

Seagate Expansion 3.0 Harici Harddisk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

230tlye usb 3.0 seagate 2tb hemde ağzına kadar film oyun xxx hangisini isterlerse dolu makine satıyordum sonra sıkıldım =D tbtden 3-4 adet alan arkadaş var, sesleri çıkmadığına göre baya memmun kaldılar =D

Ankara da isen bi tane de ben alabilirim hocam :) garantili mi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı

230tlye usb 3.0 seagate 2tb hemde ağzına kadar film oyun xxx hangisini isterlerse dolu makine satıyordum sonra sıkıldım =D tbtden 3-4 adet alan arkadaş var, sesleri çıkmadığına göre baya memmun kaldılar =D

adaptörlü 3.5 ancak elimde kalmadı, toptan alıyorum faturalı, bildigim kadarıyla seagate garanti için fatura yeterli kabul ediyor, ama bugüne kadar kendim 5 adet kullandım biri 4.yılına girecek hala çalışıyor. Daha bulaşmayı düşünmüyorum hocam =D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı

glaurung bunu yazdı

adaptörlü 3.5 ancak elimde kalmadı, toptan alıyorum faturalı, bildigim kadarıyla seagate garanti için fatura yeterli kabul ediyor, ama bugüne kadar kendim 5 adet kullandım biri 4.yılına girecek hala çalışıyor. Daha bulaşmayı düşünmüyorum hocam =D

Alternatif yollara başvuraçağim o zaman hacım :)
Toplam Hit: 1403 Toplam Mesaj: 14