folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sebil Programcılık Gurubu ======> Başvuru İçin Giriniz

Sebil Programcılık Gurubu ======> Başvuru İçin Giriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Yuhh a.q. nerden çıktı mail hack falan.Biz program yazacağım,mail hack diye bir program da yokur

ben şimdi ne dedim sen ne diosun alakasız alakasız konusuoısun.diorum ki tahribat adını kullanarak mail alacakasınıs ne bileim işte tahribatçılardan kurulu bir site yapacakasınıs. hacklenecek ( site adminlerinden daha iyi webmaster oldugunusu sanmıorum)sonra gesecekler bis thtcileri hackledik die.herhalde göslerin bozuk.ondan anlamıosun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Hoja yazdiiniz prog.lari nereye koycaksiniz sitenin programlar bölümünemi konulcak yoksa forumda kendinize topic acip orayami koycaksiniz.. Not:valla zor olcak ama trojan tarzi bisi yapabilrseniz dassakli olur :P

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

AntiOksidan  pardon hocam seni yanlış anlamışım.Çok yoğunduk tam anlamadan yaptım.Korkma bizi kimse hackleyemez,zaten tbt ismini kesinlikle kullanmıyoruz

Programlarımızın programlar bölümünde yayınlanacağının sanmıyorum,oralar tahribat coderlarının,kaç yıldır aynı programlar ama neyse lafım yok. Biz sitede yayınlarız elbette.Genelde arkadaşların hep torojan projeleri mevcut.Şuan grubu toparlıyoruz,İnşallah yakında icraatlarımızı görürsünüz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 6624 Toplam Mesaj: 54