Seçimlerde Görev Almak ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yaklaşık 2 ay kadar önce gerekli işlemleri yaptırdım bugun kağıt geldi seçimlerde görevliyim :D

Ama bişey anlatmadı kimse ilçe çapında seçimlerde görev alanalra ne yapacaklarını anlatma maksatlı seminerler falan düzenlenir mi zamanla ? Daha önce bu işi yapan var mı aranızda ?? Ne yapçaz nasıl yapçaz ?? Ne giycez saat kaçta gitçez kaç para vercek dewlet :D

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    ben de sandık başında görevli olacam, sandık başında olanların bişey bilmesine gerenk yokmuş, sabah 8 akşam gelen bitene kadar, engeç 5 ve devlet 60,00 YTL. verecek. sonra bi de sandık başkanı denen elemanlar var. onların bilgili olması gerekli herkesi başkan yapmıyorlarmış, onlar oyları akşam çuvala doldurup gece yarılarına kadar adliyenin orda sıra bekliyorlarmış. onlara da 120,00 YTL veriyolarmış. bildiğim bu :=)

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar yaklaşık 2 ay kadar önce gerekli işlemleri yaptırdım bugun kağıt geldi seçimlerde görevliyim :D

Ama bişey anlatmadı kimse ilçe çapında seçimlerde görev alanalra ne yapacaklarını anlatma maksatlı seminerler falan düzenlenir mi zamanla ? Daha önce bu işi yapan var mı aranızda ?? Ne yapçaz nasıl yapçaz ?? Ne giycez saat kaçta gitçez kaç para vercek dewlet :D
    -----------------------------
    parti adınamı görevlisin yoksa memur olarakmı? tahminim bir parti seni yazdırmış.sandık başkanı ne görev verirse onu yapacaksın. geçerli ve geçersiz oyları tasnif ve tutanakla teslim ediyorsun.mesuliyeti vardır.dikkatli olman gerek.

You set up her pickle which you loved
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

abi annatsanıza şu durumu esaslıca, nereye başvuruluor 1 günlük yövmiyeniz nekadar olucak

kimlerin arasından seciolar  mulakatı varmı ne soruolar yada sordurular yaş önemlimi min yaş kac?vs biras bahsetsenıze

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    ya memur olmanız lazım yada seçimlere giren bir parti tarafından görevlendirilmeniz. yada seçim müdürü torpil geçmesi lazım.  yevmiyesi arkadaşın dediği gibi çünkü ben bir parti adına  486 kişiyi 486 sandık başına yazdım .

You set up her pickle which you loved
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    şuan sandıkta drmak içn başvurular btti bayaa oldu glb.. 60 ytl veriolar işte bşkada bişe yok öle otrduun yerden 1 gnde 60 ytl alcaksınz =))

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    benim ki en rahatı sabah kaLkacam yanımada 2 kisi aLacam sandıkLara ekmek dagıtacam benzin onLardan 75 ytLde verioLarmıs gün kurtuLdu :)

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leustad
    Leustad's avatar
    Erkek
    he benle kaptanda gorevliyih ataturk hava limanı dıs hatlar terminalinde bekleriz gelin çaıymızı için =)

Acıma Yetime Döner Koyar Gö....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

yaw paraya ihtiyacım vardı benımde...calısırım 1 gün biras ekonomiyi düze cıkarırız diordum bu kapıda kapalıymış:(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Saadet partisinden gözlemci olarak gidiyorum bu seçime :))

Ne yapılacağını kulaktan duyma öğrendık varmı aranızda görevlı olanlar bu seçimde?

başmüşahit olarak kımlık kartlarımızı aldık yarın toplantı var tekrardan anlatırlar herhalde ama bilen birileri  yazarsa daha ıyı olur :)

Yakında Güncelenecektır...
Toplam Hit: 4915 Toplam Mesaj: 10