folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Seçsis Sitemine Saldırı

Seçsis Sitemine Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı

Bu cihan haber ajansının yaptığı olaylar var ya he işte onların anladınız siz. Bu son 3-4 sandıkta mansura oy çıkmadı diyorsunuz ya işte onu cihan dedi yerseniz. Ayrıca hani bu mansurun oyları artarken inandığınız yer var ya orası da cihandı ve hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama o sırada melihe 2k oy çıkıp mansura 12k oy çıkarken diğer hiç bir adayın oy sayısı değişmiyordu. Sonra arada mansurun oyunu geri çekiyolardı 1k filan. Hani bunu yapan cihan haber ajansıydı hatırlatırım hani şu samanyolu tvde chp çankayadaki oylarda hırsızlık olacağını hile olacağını iddia ediyor diye haber yapan samanyolu tvyle çalışan cihan. Peki bu sırada açtıkları sandık sayısı neydi %97, hani o sırada anadolu haber ajansı henüz %70di fakat sürekli açılan sandık oranı artıyordu ve her adayın da oyları güncelleniyordu. Yavaş yavaş arttı açılan sandık ve o sırada bütün adayların oyları da arttı öyle tıkanıp zart diye bi artma olmadı hiç cihandaki gibi. Peki şimdi size şunu söylesem, daha en başında melih gökçek cihan haber ajansını ciddiye almayın manipüle edecekler Türk milletini özellikle uyarıyorum diye en başta söyledi. Milleti sokağa dökecekler hile yapıldı bakın bunlar hile yaptı diyerek demişti. Sonuç olarak babamın oğlu değil Melih gökçek ama akıl var mantık var koskoca Halk tv cihan'ın verilerine inanıyor anadolunun'kine değil ve mansuru başkan ilan edip havai fişek patlatıyor daha sonra 20 bin geriye düşünce hile yapıldı diyor. Neyse boşverin en iyisi mi yaklaşık bi ay da bunun için etrafı yakıp döksünler şu arkadaşlar hile yapıldı diye. 

yani bi hırsız bi eve girmeden önce o ev soyulacak suçu bana atacaklar dese, sonrada o evi soysa o suçsuz yani öyle mi :D :D

valla hocam sabah oy verdim, akşam 5-6 sonucun fotoğrafını çektim kapıya astıkları gecede onların 3üne baktım netten (bi tanesi oy kullandığımdı), o 3 sandıktan 2 sinde mansurda olması gereken oylar yoktu :) sandık başına 30-40 oy kırpmışlardı. Ki burası akp li bi semt te değil, burda bu kadar çalmışlarsa var gerisini sen düşün. akp li de değilim chp li de değilim onuda belirteyimde. Bi sonuç çıkacağından değil ama yarın öğleden sonra felan dilekçemi yazar yskya veririm, bi b.ka yaramayacağını bile bile :D

Cektigin resimleri pmleyebilir misin hocam merak ettim.

tabi ki hocam, şimdi evden çıkıp hastaneye gitmem gerekli. 1-2 saate gelmiş olurum. unutursam felan diye baktın benden mesaj gelmiyor bana pm atarsan hatırlarım

Tamam hocam haber verrim bi kac arkadasta baktim sorun yok bi kac kiside oylada eksik olduğunu söylüyor elimden geldigince kontrol etmeye calisiyorum kendi capimda

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bak andaval arkadasım, en geri zekalı insanın anlayacagı sekilde yazıyorum simdi dün olanları, belki sen götünü dönüp uyudun "nasıl olsa bizimkiler hileyle de olsa bir sekilde isi götürüyor" diye ama ben sinirden saat 6'ya kadar uyumadım, sırf olanlara sahit olabilmek icin.

chp 40 dakika icerisinde 70 binlik oy farkını 1500'e düsürüyor, mansur yavas bir süre sonra acıklama yapıyor "27500 farkla öndeyiz" diyerek, birkac dakika sonrasında da keciören'e sahte oy cuvallarının gittigini haber ediyor.

img adamlarıyla keciören'e gidiyor, sayımlara itiraz ediliyor.

bu arada 1 saatligine ankara sayımları duruyor, bahcelievler'de elektrik kesiliyor, bir sonraki güncellemede eriyen yaklasık 70 binlik oy, bir anda 25 bin olarak akp lehine dönüyor.

yani yukarıda yazmıs oldugum olaylardan sonra akpnin oyu hızla erirken bir anda 25 bin civarında artıyor.

sonradan acılan 40 sandıktan chp lehine tek 1 (bir) oy cıkmıyor. 1 oy bak, 1.

25 binlik fark yeniden hızla eriyor dakikalar icerisinde, chp farkı 8 bine indiriyor ve yeniden sayım duruyor, son haliyle görüyoruz ki akp 27 bin küsür fark atmıs su an ve cankaya'daki sandıkların halen sayılmadıgı haberleri geliyor.

bir de img'in son secimlere göre oyunu 500 bin civarı artırmıs olması ?

simdi bana su yazdıklarımı gelsin bir tane akpli mantıklı bir sekilde acıklasın, ben de bundan sonra akp aleyhine tek bir sey yazmayacagım. söz.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

bak andaval arkadasım, en geri zekalı insanın anlayacagı sekilde yazıyorum simdi dün olanları, belki sen götünü dönüp uyudun "nasıl olsa bizimkiler hileyle de olsa bir sekilde isi götürüyor" diye ama ben sinirden saat 6'ya kadar uyumadım, sırf olanlara sahit olabilmek icin.

chp 40 dakika icerisinde 70 binlik oy farkını 1500'e düsürüyor, mansur yavas bir süre sonra acıklama yapıyor "27500 farkla öndeyiz" diyerek, birkac dakika sonrasında da keciören'e sahte oy cuvallarının gittigini haber ediyor.

img adamlarıyla keciören'e gidiyor, sayımlara itiraz ediliyor.

bu arada 1 saatligine ankara sayımları duruyor, bahcelievler'de elektrik kesiliyor, bir sonraki güncellemede eriyen yaklasık 70 binlik oy, bir anda 25 bin olarak akp lehine dönüyor.

yani yukarıda yazmıs oldugum olaylardan sonra akpnin oyu hızla erirken bir anda 25 bin civarında artıyor.

sonradan acılan 40 sandıktan chp lehine tek 1 (bir) oy cıkmıyor. 1 oy bak, 1.

25 binlik fark yeniden hızla eriyor dakikalar icerisinde, chp farkı 8 bine indiriyor ve yeniden sayım duruyor, son haliyle görüyoruz ki akp 27 bin küsür fark atmıs su an ve cankaya'daki sandıkların halen sayılmadıgı haberleri geliyor.

bir de img'in son secimlere göre oyunu 500 bin civarı artırmıs olması ?

simdi bana su yazdıklarımı gelsin bir tane akpli mantıklı bir sekilde acıklasın, ben de bundan sonra akp aleyhine tek bir sey yazmayacagım. söz.

Ya abicim sen bunları neye dayanarak söylüyorsun cihanın verilerine göre, bu vatanın gerçek sahiplerini kendiniz olarak görmeyi bir bırakın. Eğer hile varsa öyle bir iddiası varsa kimsenin tekrar saysın. Abicim ben saat 6 ya kadar her saniye f5 çeken bir insanım. Bak şimdi o cihan haber ajansının verilerine göre açılan sandık 40 diyor melih gökçeğe kafasına göre 30000 oy yazıyor mansura 90000 sonra bir bakıyoruım diğer hiç bir adaya bir tek dahi oy çıkmamış. Şimdi sen buna inanıyorsun da sonra aynı haber ajansının bir anda araya 20000 fark yapmasına neden inanmıyorsun.

Bak adamlar boşuna bunu söylemedi, onu geçtim çankaya chpnin kalesi bu söylediklerin keçiörenden filan olsa anlayacağım. Halk tv'den takip ettim seçim sonuçlarının çoğunu adamlar bile en sonunda itiraf etti bu cihanı takip ettik ama bu da kafasına göre yapıyor biz yayından çıkıyoruz diye. Adamlar 27 500 oy öndeyiz kazandık diye buradan aldıkları veriyle konuştular. Mansur yavaşı başkan ilan edip kutlama yaptılar. Mansur yavaş insanları çankayaya çağırdı ki sen en büyük muhalefet partisinden ve Çankaya'dan söz ediyorsun. Biliyor musun bilmiyorum ama bir sandığın tepesinde 10 tane adam bekliyor akbaba gibi.

İddianın teki de şuydu Melih gökçek kalaba'ya sahte oy taşıyor kendi arabasıyla diye. Ne oldu peki ona Cnn basın açıklaması için yayına girdi saatlerdir burda bekliyoruz melih gökçek seçim bürosundan çıkmadı tek bir açıklama dahi yapmadı diye.

Başka bir iddia da silahlı adamların çankayayı bastığı bunların Osman gökçek'in adamları olduğuydu. Böyle bir şey olsa var ya yer yerinden oynar be al gezi parkı olaylarında en küçük sokakta olanı bile bütün Türkiye biliyordu. Fotoğrafları videoları...

Şimdi ben buradan bütün Türkiye'de hile yapılıp yapılmadığını değil ankaradan söz ediyorum. Az çok bilgim olan diğer bir yer de Ardahan. Son sandıkta chpnin adamları olay çıkartıp seçimi durduruyorlar. Son sandıkta sadece diğerlerinde sorun yok. Daha sonra bir hakim oturuyor başlarına oylar sayılıyor. Yahu kaç tane adam var ne oy çalınması ne hile yapılması o göt kadar alanda ben anlayamıyorum. Daha sonra o sandığın da sayılmasıyla Akp kazandı.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sen o cümleden melih'in elinde cuvallarla sandıga gittigi sonucunu cıkardıysan yazık zaten yazdıklarıma.

ben cihan'ı degil, anadolu'yu takip ettim, cihan nerden cıktı ?

sayfayı o kadar yenilediysen, 70 binlik farkın bir anda kapandıgını, sayımların durduktan sonra da bir anda acıldıgını görmedin mi yani ?

bir de cankaya sandıklarının neden en sona kaldıgını izah eder misin bana, madem bilgilisin bu konuda.

son olarak, chp genel merkezine gelen yüzlerce ihbardan haberin yok sanıyorum, tutanaklar havada ucusuyor. istanbul saatler öncesinden belirli hale gelmisken ankara'da 1 gün gecmesine ragmen halen neler oldugunun anlasılamaması, siz bunda bir tuhaflık görmüyorsanız diyecek bir sey yok daha fazla.

cankaya cankaya dedin, al sana cankaya'daki bir sandıgın sisteme girilmis hali :

http://imgur.com/ehHSE1x

Andrei tarafından 31/Mar/14 15:42 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

sen o cümleden melih'in elinde cuvallarla sandıga gittigi sonucunu cıkardıysan yazık zaten yazdıklarıma.

sayfayı o kadar yenilediysen, 70 binlik farkın bir anda kapandıgını, sayımların durduktan sonra da bir anda acıldıgını görmedin mi yani ?

bir de cankaya sandıklarının neden en sona kaldıgını izah eder misin bana, madem bilgilisin bu konuda.

son olarak, chp genel merkezine gelen yüzlerce ihbardan haberin yok sanıyorum, tutanaklar havada ucusuyor. istanbul saatler öncesinden belirli hale gelmisken ankara'da 1 gün gecmesine ragmen halen neler oldugunun anlasılamaması, siz bunda bir tuhaflık görmüyorsanız diyecek bir sey yok daha fazla.

yok abi istanbul da belirli hale gelmedi ki orada da aynı iddialar var. Aynı şekilde orada da söyleniyordu halen daha belli değil sarıgül alabilir diye.

Cihan sarıgülü zart zurt öne geçirip sonra tekrar geriye aldı sona yaklaştıkça, fakat aa hep topbaşı önde gösterdi. Ben aa'yı bıraktığımda en son 60 000 oy vardı saat 6'ya yakındı cihan da işte bi anda 20 000 fark yazmıştı. Sonra melih gökçeğin açıklamasına gelince ben hemen açtım tekrar aa %99.5 açılmış gösteriyordu. Tekrar söylüyorum bütün iddialar araştırılsın fakat böyle iddialar ortaya atıp milleti sokağa davet edenlerin amacını anlayamıyorum. Yok gerçekten kazandıklarına mı inanıyorlar, yoksa ortalık karışsın da ne olura olsun diye mi?

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

yok abi istanbul da belirli hale gelmedi ki orada da aynı iddialar var. Aynı şekilde orada da söyleniyordu halen daha belli değil sarıgül alabilir diye.

Cihan sarıgülü zart zurt öne geçirip sonra tekrar geriye aldı sona yaklaştıkça, fakat aa hep topbaşı önde gösterdi. Ben aa'yı bıraktığımda en son 60 000 oy vardı saat 6'ya yakındı cihan da işte bi anda 20 000 fark yazmıştı. Sonra melih gökçeğin açıklamasına gelince ben hemen açtım tekrar aa %99.5 açılmış gösteriyordu. Tekrar söylüyorum bütün iddialar araştırılsın fakat böyle iddialar ortaya atıp milleti sokağa davet edenlerin amacını anlayamıyorum. Yok gerçekten kazandıklarına mı inanıyorlar, yoksa ortalık karışsın da ne olura olsun diye mi?

evet, orada da chp'nin önde götürdügü ilceler sabah saatlerine bırakıldı, ilahi bir isaret demek ki.

bizim gördüklerimiz buz dagının bir kısmı, daha kücük yerlerde kim bilir neler oldu.

su videoyu da paylasıyorum ve bu konudan da gidiyorum, adaletin tecelli etmesini umaraktan :

https://www.facebook.com/photo.php?v=280706332097418&set=vb.141100006058052&type=2&theater

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Sadece Mayısı bekleyin.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
Toplam Hit: 8660 Toplam Mesaj: 88