folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şehidimizin Vasiyetine Destek Olalım!

Şehidimizin Vasiyetine Destek Olalım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Şehit Astsubayımızın çok içten, beni çok etkileyen bir vasiyeti dönüyor şu sıra sosyal medyada - haberlerde.

Hayatının tek gayesi bir kız çocuğu sahibi olmak olan, yüzü ve yüreği güzel bu şehidimizin vasiyetine sahip çıkmak adına, karınca kararınca tüm TBT'nin birşeyler katacağından şüphem yok.

https://twitter.com/TTAgrup/status/1576302155107270656

Hesapta kalan son parayla, bende kendimce bu vasiyete sahip çıkmaya çalıştım. 

TBT büyüktür, TBT güzel insanların yeridir...

Lösev Bağışhttps://www.losev.org.tr/v6/bagis

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

löseve bağış yapmam.

bu forumda duyduklarım bile yeter yapmamak için.

düzgün bir oluşum söyleyin yapalım. ya da çevrenizde ihtiyacı olan bir kişi varsa ona yapalım

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

löseve bağış yapmam.

düzgün bir oluşum söyleyin yapalım. ya da çevrenizde ihtiyacı olan bir kişi varsa ona yapalım

darüşşafaka vakfında bir çocuğun eğitim masrafı üstlenilebilir veya ihh ile yetim bursu verirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

löseve bağış yapmam.

Lösev'de ne oldu hocam? Ben de ara sıra destek oluyordum. Mevzu çirkin bir şey ise olmayabilirim.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

löseve bağış yapmam.

Ağa ben mazlumlara bir çorba kaynatiriz diye

Bugüne kadar

Çokça Losev

KAÇUV ( KANSELİ COCUKLAR )

Çoookça İHH ( Yetimlere yardim olsun çok üzüntü hissediyorum diye afrikasi var yemeni var Myanmar var diyerek )

Kizilay

Yeryüzü doktorları ( Güvendik bunlarda amcik çıktı )

Aklıma gelmeyen tek tük daha var düzenli SMS bagisladigim.

İdeoloji ayırmadan bizden daha zor sartlarda , iklimlerde , coğrafyalarda insanlar var dünya ac8yla dolu bilinciyle. Elimden geldiği kadar kaçuv la ilgili olumsuzluk duymadım pek yalan olmasın ama gerisi hep patates çıktı amina koyayim boyle isin. Lösev de keza leş gibi mevzulari çıktı ekşi taşıyordu bi ara bunlarla.

İHH selefi mi oldu agir ihvanci mi oldu terör mu sponsode ediyor bir bokta anlamadım hepsi bi acaipmiş.

Bıraktım abi vermiyom bir sey , bende de kalmadı zaten bir suredir o ayrı...

LaNCeLoT tarafından 02/Eki/22 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    cuneyd bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

löseve bağış yapmam.

Lösev'de ne oldu hocam? Ben de ara sıra destek oluyordum. Mevzu çirkin bir şey ise olmayabilirim.

abi bilen muridler yazar da, daha once acilan losev konularinda burda muridler içerde çok pislik döndüğünü ve paranın piç edildiğini söylediler ve yerine mehmetçik vakfını önerdiler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    LaNCeLoT bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

löseve bağış yapmam.

Ağa ben mazlumlara bir çorba kaynatiriz diye

Bugüne kadar

Çokça Losev

KAÇUV ( KANSELİ COCUKLAR )

Çoookça İHH ( Yetimlere yardim olsun çok üzüntü hissediyorum diye afrikasi var yemeni var Myanmar var diyerek )

Kizilay

Yeryüzü doktorları ( Güvendik bunlarda amcik çıktı )

Aklıma gelmeyen tek tük daha var düzenli SMS bagisladigim.

İdeoloji ayırmadan bizden daha zor sartlarda , iklimlerde , coğrafyalarda insanlar var dünya ac8yla dolu bilinciyle. Elimden geldiği kadar kaçuv la ilgili olumsuzluk duymadım pek yalan olmasın ama gerisi hep patates çıktı amina koyayim boyle isin. Lösev de keza leş gibi mevzulari çıktı ekşi taşıyordu bi ara bunlarla.

İHH selefi mi oldu agir ihvanci mi oldu terör mu sponsode ediyor bir bokta anlamadım hepsi bi acaipmiş.

Bıraktım abi vermiyom bir sey , bende de kalmadı zaten bir suredir o ayrı...

abi kaçuv da gönüllü olarak takılan tanıdığım 1-2 kişi var. zaten lösev gibi sürekli para istemiyor kaçuv onun yerine ürün satıyolar ve sattıkları ürünler de fahiş fiyatlı falan değil.  gelirini de kendi etkinliklerinde harcıyolar. etkinliklerini takip edersen de zaten harbiden çocuklara harcadıklarını görüyosun kazandıkları paraları. diğerleri hakkında bir fikrim yok. kaçuvu sosyal medyadan arkadaşlarımdan takip ettiğim kadar biliyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bir takım pupet masterlar şehidin ölümünü bile paraya çevirmek için uğraşırken herkesi kendi gibi saf sanan insanlarda onların oyununa yem oluyor. Ahaber de gördüğüm andan itibaren zaten 1tl dahi olsa bağış yapılmaması gerkeen bir olay olduğunu anladım. Siz sanıyor musunuz ki olay sadece lçsevde bitiyor :) Kast sistemiyle yediriyorlar , şu an ülkedeki en sağlam vakıf bile bağış toplasa onun da başındaki kişiye devletin her türlü imkanını kullanıp başına işe açarlar ki ordan pay versin diye onlara. Bu iktidarda bağış kampanyasına katılınmaz bunu bilir bunu söylerim.

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

At izinin it izine döndüğü ülke de kimse ye bir şey vermek doğru değil.aids için Afrika ya veririm ülke de ki bozuk organizasyonlara girmem.lösev eski bildiğimiz yapısın da olsa gözümü kapatırım ama öyle değil.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Geçen sene yangından zarar gören bölgede yardım dağıtımında çalıştığım yerin destek personel göndermesi ile çalışma fırsatı buldum ve şunu söyleyebilirim

Başındaki kuruluşun adı önemli değil bağışların yüzde doksanı ihtiyaç sahibi olmayan insanlara gidiyor ve devlet eli ile yapılan yardımlarda ise bu oran neredeyse yüzde yüz.

Bu sebeple bir yardım veya bağış yapacaksanız madur kişinin veya ailesinin direk ilk elden o yardıma ulaştığından emin olun. Diğer türlü hani o eskilerin söylediği bir söz var bir elin verdiğini diğer el görmeyecek diye , eğer siz o verdiğinizi takip etmiyorsanız edemiyorsanız o yardımı yapmayın.

Özellikle kızılay bu ülkede en son bağış yapılacak kan verilecek kurumdur uzak durun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

güncel durumda yardımın vakıflardan ziyade direk ihtiyaç sahiplerine yapılması taraftarıyım. eğer böyle bir kızımız/oğlumuz varsa iletilmesi halinde doğrudan kendisine yardımcı olalım. 

toplanan paralar x kişininin y organizasyonuna meze olmasın.

~
Toplam Hit: 1002 Toplam Mesaj: 11
bağış