folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şemdinli'de Hain Saldırı : 7 Şehit

Şemdinli'de Hain Saldırı : 7 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------

Mukan bunu yazdı:

kürtlere (ben kürtüm diyene) ve teröre müsammaha göstermeyin. Şiddetle ve akıllıca karşılık verin.

şunu bıraz  acabılırmısın hocam

açılacak bişey yok adam düzgün bi şekilde doğru durun adam gibi durun diyor ama nerde

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

Humerus bunu yazdı:

garga bunu yazdı:

JeremYC30 bunu yazdı:

"Garga hocam nereden duydun 250 kişi olduğunu? TSK açıklamasında  "bir grup" diye nitelendirmiş 250 kişi nasıl grup olsun? Yandaş medyanın her zamanki abartısı o." )

internethaberden duydum;

http://www.internethaber.com/250-pkkli-terorist-birden-saldirdi-262705h.htm

http://www.milliyet.com.tr/hakkari-de-hain-saldiri/turkiye/sondakika/19.06.2010/1252843/default.htm hocam milliyette 250 diyor saldırdıkları yerleri de gösteriyor 3 farklı yerden saldırmışlar.

Çok enteresan tek tek saymışlar mı? Nasıl 250 diyebilirler şaşırıyorum. TSK nın açıklaması bir grup olarak geçiyor, taş çatlasa 50-60 kişidir. 250 kişiyi pkk gözden çıkarmaz diye düşünüyorum öyle kolay kolay.

Birde bu habercilere TSK haberi verdi desen TSK öle habercilere haber dağıtmıyor sadece bilgi notu geçiyor ki o da kamuya açık. Haberi yapan kişilerin kaynaklarının Türkiye den olduğunu zannetmiyorum. 

Neden Ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

Mukan bunu yazdı:

kürtlere (ben kürtüm diyene) ve teröre müsammaha göstermeyin. Şiddetle ve akıllıca karşılık verin.

şunu bıraz  acabılırmısın hocam

açılacak bişey yok adam düzgün bi şekilde doğru durun adam gibi durun diyor ama nerde

komiksiniz ya  sen hala yalnizmısın   yalnız türk  normalde  agır konusurdum ama  su anda kahkaha atıyorum bide sen nasıl bi insansın merak ediyorum tanısmak ısterdım

bişey diceksen pm at  cunku bu  konuya bı daha bakmıcam

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

JeremYC30 bunu yazdı:

Humerus bunu yazdı:

garga bunu yazdı:

JeremYC30 bunu yazdı:

"Garga hocam nereden duydun 250 kişi olduğunu? TSK açıklamasında  "bir grup" diye nitelendirmiş 250 kişi nasıl grup olsun? Yandaş medyanın her zamanki abartısı o." )

internethaberden duydum;

http://www.internethaber.com/250-pkkli-terorist-birden-saldirdi-262705h.htm

http://www.milliyet.com.tr/hakkari-de-hain-saldiri/turkiye/sondakika/19.06.2010/1252843/default.htm hocam milliyette 250 diyor saldırdıkları yerleri de gösteriyor 3 farklı yerden saldırmışlar.

Çok enteresan tek tek saymışlar mı? Nasıl 250 diyebilirler şaşırıyorum. TSK nın açıklaması bir grup olarak geçiyor, taş çatlasa 50-60 kişidir. 250 kişiyi pkk gözden çıkarmaz diye düşünüyorum öyle kolay kolay.

Birde bu habercilere TSK haberi verdi desen TSK öle habercilere haber dağıtmıyor sadece bilgi notu geçiyor ki o da kamuya açık. Haberi yapan kişilerin kaynaklarının Türkiye den olduğunu zannetmiyorum. 

Aynı haber kanallarının 250 kişi değil 57 kişilik ve 23 kişilik  bir grubun saldırdığını başbuğun gerçek açıklamaların'dan görebilirsiniz. Her zaman ki gibi TSK nın üstüne gidilmek istenilmiştir. Yandaş medyanın ve işbirlikçilerinin TSK taktiği.

Neden Ben?
Toplam Hit: 7130 Toplam Mesaj: 55