Sen Beni Hiç Sevmedin:((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    bilmiorum ama bu şarkı tam uyar...

hiç cesaretin yok
    sevdalara,acılara
    hiç direnmedin ayrılığa
    teslim oldun kolayca
    aşka engel olur mu uzaklar
    sen aşık değilsin
    ağlama inanmam
    sen beni sevmedin
    sevseydin gelirdin dünyanın bir ucuna
    özleseydin arardın bekledim boşuna
    isteseydin çalardın kalbimi bir gecede
    her hatayı yapardın aşık olsaydın...

demek ki aşık değilmişsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serco
    serco's avatar
    Erkek
    Düsüncelerim bos, düsüncelerim anlamsiz, düsüncelerim sensiz artik.. Hissedemiyorum eskisi gibi ! Duyamiyorum insanlarin cigliklarini.. Duyularimi kaybettim ben, belki de hayatimi. Anlasilan su oldu ki; acilar bosa cekildi.. zamanlar bosa tüketildi. Degmezmis demek bile fazla artik senin icin.. Hislerin öldügü yerde yalnizlik baslar. Benimkisi daimi olur bundan sonra. Gece yarilari akitilan göz yaslari bosuna.. bir sigaranin son dumanina kadar gizlenen duygular bosuna.. aslinda sen bosunasin. Ya da kendini zorla böyle gösterdin bana... Seni hayatimda artik herhangi bir insana cevirdim.. Herhangi bir yerde, herhangi bir zaman, herhangicesine bana gözüküp bir anda hayatimdan kaybolan herhangi.. Sacmaliyorum belki de.. Ama zaten hayat sacma degil mi ? Bir dogum sancisindan sonra baslayin bu anlamsiz sürec sacma degil mi ? Insanlar sacma degil mi ? Bu teknolojik zamanda monotonlasan sevgiler sacma degil mi.. ?? Bence tümü sacma.. Benim sacma oldugum gibi.. Askinin sacma oldugu gibi..... Seni kazandigimi düsündügüm her noktada aslinda kaybetmisim. Rol yapmissin sen, sevmemissin.. Ya ben ? Umarsizca, hicbirseyi önemsemiyecek kadar yolunu kaybetmiscesine neden baglandim sana ? Sen duygularini 1-2 SMS `ye sigdirabilecek kadar basit, ben ise satirlara sigdiramayacak kadar magdurum.. Kuru bir yer ariyorum artik mendillerimde.. Aglayabilmek icin.. Sana olan nefretimi sonsuza dek saklayabilmek icin.. Nefret ediyorum ! Sen öldün benim karanlik dünyamda.. Bulunamayacak kadar derine saklandin.. Karsima cikamayacak kadar eziksin artik.. Duygusuzsun.. Nötrsün sen.. var misin sen ? bence yoksun ki.. ( aslinda hic olmamissin ki.. )

GözLer Ne Renk oLursa oLsun Gözya$Lari Hep AYnı Renktedir..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    abi çok güzel anlatmışsın..benim için de yazmışsın..saol..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eGomania
    eGomania's avatar
    Erkek
    AŞKA İNANMA...!

ßir Gün ßir çıLgınLık edip Seni Sevdiğimi SöyLesem aLay edip güLermisin Yoksa Sende Severmisin ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    aşk nedir bilen war mı?

bu sorunun cevabını en elle tutulur şekilde sadece bi kişiden alabildim.

Ahmet altan bi kitabinda der ki:

-Eğer biri bana aşık olursa bu benim için eğlencedir.ben birine aşık olduğum zaman dayanılmaz bir ıstıraba döner.

ne kadar da güzel söylemiş.ama.bu neden böyledir onu açıklamayıp sorunun cevabını bize bırakmış.

ben diyorum ki:
    -kendi duygularımız kadar başkalarınınkini de ciddiye aldığımız zaman aşık olmaya hakkımız var.yoksa sadece acı çekeriz.tabii acı çekmekten hoşlananlarta sölücek bişeyim de yok. Allah aklı ve fikri bizden eksik etmesin.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ask
    her seferinden bir parcamizi alip goturen
    her kaybettigimizde bu son dedigimiz
    her yenisini buldugumuzda umutlandigimiz
    ama yinede zamanla kaybettigimiz
    ve yine basa dondugumuzdur ask...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    slm underzero
    aşk en çok isteyip en çok korktuğumuz,
    aşk en çok sevip en çok nefret ettiğimiz,
    aşk en çok merak edip en az öğrendiğimiz,
    aşk her öğrendiğimizde unuttuğumuzdur.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    way helloween a bak siiirler felan yaziyomus ..

Laaaaaan.
Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 8