folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sen Neye Bakıyon Lan ?

Sen Neye Bakıyon Lan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Biri bana o tarz baktı mı aşağılayıcı bakışlarla sırıtıyorum sanırım en etkileyici cevap bu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Bir de devlet büyüklerine içki masasında küfür edip "benim adım blabla" diyen tipler vardır. Onları izlemekte çok zevkli oluyor.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Yazı pek çirkin olmuş ama.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

tespitler yerinde ve olumsuz davranışlar ama doğru :) Biz Türk'üz Gururluyuz

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Yazın çoluk çocuk arabayla gidiyoz. Bi dönemeçte karşıdan gelen motorsikletli (arkasında kız oturuyo) el kol hareketleriyle küfürle karşık bişeyler söledi. Anında arabayı durdurup ne diyon olm sen diye anlamsız şekilde kabadayılandım bende. Heralde insanın öle psiko hallerinin ne zaman geliceği belli olmuyo. Ama bende faça o biçim. Ayağımda yırtık kot, üstümde siyah atlet kıllar falan fışkırıyo, bıyıkları kulak memesi hizasına kadar çene altına uzatmışım, omuzda dövme, modern ottomanın kralı olmuşum.. Eleman indi motordan hızlı hızlı geldi. Beni görünce bi anda sweet child oldu ve dedi ki, abi çok hızlı geliyodun ya, allah korusun çok korktum kaza yapcaz diye :)))

Bi de böleleri var işte...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 1988 Toplam Mesaj: 16