SEO, Hosting Konusunda Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. 

10 adet domain barındırabileceğim hosting paketm var. İkinci bir domaini alıp onuda hostinge bağladım ve ftp ye girip baktığımda domainismi.com diye bi dizin açılmış ve dosyaları oraya atmam gerekiyor. Diğer domaine ait dosyalar ise public_html de. Bu işlerden pek anlamıyorum ama yeni bağlantı yaptığım domainim bu durumda subdomainmi olmuş oldu mantıken? Bu durumda iken yeni domainim yarın birgün deli gibi hit alan bi site haline geldiğinde yeni bir hosting firmasına taşısam sıralamam ciddi etkilenirmi? Çünkü subdomain gibi bişey oldu bu. Eğer seo açısından sıkıntı olacaksa yeni bir hosting paketine geçirebilirim yeni domainimi. Tecrübeli hocalarımın tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

sonradan eklediğin domain addon olarak ekleniyor sanırım,uptime'ın düşmediği sürece seo açısından sıkıntı olacağını sanmıyorum.

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Sen yeni domain eklediğin zaman www.siteadi.com dan erişebiliyorsun,

Dosyaları barındırıken karışıklık olmaması için haliyle hostingde bu domain için bir yer belirtmen lazım, hostu değiştirirsen sorun olmaz, neticede siteye erişirken siteadi.com.anadomain.com dite erişmiyorsun.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

bir sorun yok .com klasörünün içinde public_html yada ana dizin klasörü vardır at oraya devam et. subdomain falan olmaz.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek

Yardımlarınız için teşekkürler :) 

Yeni hosting almaya gerek kalmadı o zaman 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2 site arasinda link vereceksen, `bir soylentiye gore`  seo icin kotu olacaktir. Ayni IP deki sitelerin birbirine backlink vermesi hos degil.
    Ancak geri kalanda bir sorun yok.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 1049 Toplam Mesaj: 6
seo çift domain