Sert Etiket(Tag) Nasıl Sökülür?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

buldum

bu aletlerin adı "hard tag" mış, mürekkepli olanların adı da "ink tag" mış.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GATgK0WzaU8 

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

benim tahminim o iğne gibi olan zamazingo burgulu. öteki tarafta mıknatısa burgulu bi şekilde yerleşiyor. alete sokuluncada öteki tarafta içten mıknatıs dönüp geri bırakıyor. yoksa sikim kadar mıknatıs ne kadar kuvvetli olabilicek ki? kaç kg tutabilicek o şekilde

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek

Nasıl sökülür kısmını geç direk cevabı vereyim evet sökülür sökülüyor hergün magazada 3-5 tane çalınan ürünlerin alarmlarını buluyoruz çogu zaman ürünede zarar veriyorlar arada zarar vermeden cıkardıklarını alıp götürüyorlar. 3 kuruşluk mal için yapılan serefsizlik. çalan adam sanmıyorum düşüneceğini ama 100 lerce kişinin hakkına giriyor. O yüzden burda taktikler vererek eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmenin hırsızlara yol göstermenin anlamı yok.

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

youtube'da yöntemleri var. shoplifting vs diye aratırsan gösteriyorlar. Bununda çok basit.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

daha güçlü mıknatıs bul ters tepkiyaptır içindeki iyneyi dışarı doğru çeksin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

2 tane neodyum mıknatıs alıp iki tarafına tutup açıyorsun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu alet bayağı sağlam bir şey. kolay pes etmiyor. 

Bir mağazadan parasını ödedim eve geldim üstünde bu alet var. Alarm da ötmedi tahminim bozuktu. Geri gitmeyi de gözüm kesmedi Tornavida ile giriştim zor söktüm. Bir igne var sekman mantığı yuva var üzerinde . O kısma diğer kisimdaki hareketli mekanizma geliyor yani sekman gibi üzerine geçiyor bu nedenle çıkması zor oluyor. Zaten çıkmıyorda. mıknatıs olabilir denemedim. Ama iğne yapısı ile de olabilir üzerinde küçük bir delik vardı diye hatırlıyorum. Sökerlerken dikkat ederseniz yuva gibi bir yere oturtuyor.  İçinde mekanizmasını devre dışı bırakan bir iğne.  mıknatıs daha mantıklı geliyor. Yuvaya oturt güçlü bir mıknatıs icteki mandali dışari çeksin ve boşandırsın.

Kötü emellerine alet etmezsin inşallah.?

Toplam Hit: 3181 Toplam Mesaj: 18