folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Servis Point Ekran Kartı Garanti Rezaleti

Servis Point Ekran Kartı Garanti Rezaleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam,

Bundan 3 hafta önce ekran kartımdan garip bi ses gelmesi ve oyunlarda fps drop yememden ötürü kartı garantiye yolladım.Öncesinde video falan çekip mail olarak yolladım , sorunları belirten bi yazıyla destekledim.

Bugün servispoint'i aradım windows ortamında tüm portlardan görüntü alınmış cihaz sorunsuzdur diye   bi cevap verdiler???

Yani 3 hafta boyunca ben aptal mıyım hdmi dvi portlarından görüntü almayi bilmeyecek kadar 😁

Kartı hb ile aldım , kart bana geldiğinde nasıl bi yol izlemem gerek gemileri yaktım aylarca bekleyebilirim 😁

Schwarz tarafından 04/Nis/19 14:30 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

senin güç kaynağı karta yeterince enerji veremediğinden dolayı böyle bir sorun yaşıyor olma ihtimalin nedir ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

senin güç kaynağı karta yeterince enerji veremediğinden dolayı böyle bir sorun yaşıyor olma ihtimalin nedir ?

seasonic prime 750w modelini kullanıyorum.Rx580 8gb ekran kartı , psu yeter artar bile 😁

Benim anlamadığım bu ne sokuk bi test servis raporunda win ortamda tüm portlardan görüntü alınmıştır kart sorunsuzdur ne aq insan bi benchmark testi yapar stress testi yapar , olmadı oyun oynar bakar yani , Bu  şey gibi araç turbo çatlak sen kontağı çevirdin aracı 1 2 m götürdün tamam araç sağlam sorun yok gibi bişey 

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

seasonic prime 750w modelini kullanıyorum.Rx580 8gb ekran kartı , psu yeter artar bile 😁

Benim anlamadığım bu ne sokuk bi test servis raporunda win ortamda tüm portlardan görüntü alınmıştır kart sorunsuzdur ne aq insan bi benchmark testi yapar stress testi yapar , olmadı oyun oynar bakar yani , Bu  şey gibi araç turbo çatlak sen kontağı çevirdin aracı 1 2 m götürdün tamam araç sağlam sorun yok gibi bişey 

Ancak hakem heyetine başvurup kartı performanslı kullanımlarda verim alamıyorum diyebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

İyice ekşisozluge dondu burası

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Ancak hakem heyetine başvurup kartı performanslı kullanımlarda verim alamıyorum diyebilirsin.

ben 3 kere garantiye yolladım. aynı açıklama yapıldı. sorun bulunamadı yazılım atıldı. angut heriflere ben zaten cihazı yazılım atıp yolluyodum hiç mi onu da fark etmediler :D

en son hakem heyetine verdim bakalım 2 3 ay sürer diyorlar.

edit: cihaz akıllı telefon android.

joe_black tarafından 04/Nis/19 23:20 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 624 Toplam Mesaj: 6
servispoint pişmanlıktır.