folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Serviste Laptopa Yanlış Hdd (7200 Yerine 5400)

Serviste Laptopa Yanlış Hdd (7200 Yerine 5400)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek

Lenovo servisi 7200 rpm hdd leri yurtdışından getirtiyor ve yaklaşık 1 ay sürüyor. Bu sürede yasal olarak ürün değişimi yada para iadesi ile sonuçlanacağı için firma elinde bulunan 5400 rpm lik hdd yi takıp yollamış laptopu zaman kazanmak adına. Yapılabilecek resmi bir şey var mıdır ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek
    Olmaz olurmu al laptopunu aldigin yere git ve deki ben bu laptopu uzerinde yazan ozelliklere gore aldim benim laptopmun orjinal hdd 7200 rpm ve sizin taktiginiz hdd 5200 rpm ben bunu kabul etmiyorum servis fisini sakin verme verirsende fotokopisini ver orjinali sende kalsin eger servis mirin kirin ederse hic ugrasma tuketici haklarina git hemen sikayet dilekcesi ver tamamen bunlarin yaptiklari sahtekarlik ve dolandiricila giriyor yada hic ugrasma dilekcende en son yazdigimi soyle ve urunu geri vermek istedigini ve para iadesinin geri yapilmasini soylerek dilekcenede bunu ekle eger dilekceyi nasil yazacagini bilmiyorsan bana ozelden ulas ben sana guzel bir dilekce yazarim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek

tamamdır hocam sağol. servis zaten değiştirmem demiyor yanlışlık olmuş gönder halledelim diyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    uye1500 bunu yazdı

tamamdır hocam sağol. servis zaten değiştirmem demiyor yanlışlık olmuş gönder halledelim diyor.

sizi ben bi s*kicem sonra yanlışlıkla s*ktim bunları diye taksimde göstericem de millete. Yavşaklara bak sen kasti yapıyorlar. Yerse hesabı... Geçsinler o yanlışlık işini... Bu 5400 lüğü taktıkları süreyide garanti süresinden sayıcağını söyle sıkışsınlar biraz. Kaç gün geçtiyse ona göre kalan sürede iste 7200 ünü... YOksa değiştirsinler komple ibneler afedersin. Yanlışlıkmış pehhh

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bende bir kere servise verdim 500 gb yerine 750 gb takmışlar hiç sesimi çıkarmadım :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    rebellisch bunu yazdı

bende bir kere servise verdim 500 gb yerine 750 gb takmışlar hiç sesimi çıkarmadım :/

:) :) :) :) 

Ne diyelim sağlık olsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

tüketici haklarına git bir daha yapmasınlar

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

servise değilde genel merkeze durumu izah etmen yeterli olacaktır, onlar gittiğin servise yaptırm uygulatır, gerçi Lenovo demişssin çok bişey beklemek lazım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

servise değilde genel merkeze durumu izah etmen yeterli olacaktır, onlar gittiğin servise yaptırm uygulatır, gerçi Lenovo demişssin çok bişey beklemek lazım

doğru söylüyosun servis gerçekten beş para etmez. 1 parçanın yurtdışından 1 ay sürüyor net bir şekilde.

Toplam Hit: 929 Toplam Mesaj: 9