Ses Temizleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

merhabalar, arkaplandaki konuşma seslerini temizlemek istiyorum ama audition ile noise vs yaptım halledemedim.. sadece müziğin biraz daha ön plana çıkması gerekiyor alt sesleri temizleyebilecek arkadaş varmıdır? :)

https://s4.dosya.tc/server7/5n1uim/2019-10-28_at_14.31.40__online-audio-converter.com_.mp3.html

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

eyw hocam sagolasın birazda ben düzelttim olduğu kadar :)

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Merhabalar hocam... 

Yolladığınız ses dosyasın 'daki muzik ile arkadan gelen sesler et ile tırnak gibi olmuş. Adamın sesi alt yapı 'da çalan enstrumanlar genel olarak telefon ile kaydedilmiş sanırım... Bütün frekanslar iç içe geçmiş anlayacağın. Çok çok önemli bir şey ise uğraşılır ve yaklaşık 3 - 5 saat lik zaman diliminde sıfıra yakın temize çekilebilir ama dediğim gibi değecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

aynen hocam bi iş için lazımdı da hallettim bende biraz temize çekip iş gördü :)

Toplam Hit: 915 Toplam Mesaj: 5
ses temizleme audition