folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Sesli E-Book Bilen Mürit Yok Mu?

Sesli E-Book Bilen Mürit Yok Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Benim Gözler İleri derecede astigmat ve hipermetrop olduğu için.kitap okumakta güçlük geçiyorum.gözlerim 5 dakika içerisinde inanılmaz yoruluyor.acaba bu kardeşinize sesli e-book linki yollayacak bir mürit var mı:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumsearch.asp

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    çok zekisin onu yapacak kadar kafamız basıyor heralde.neyse forumda birkaç şiir dışında link yok.konu güncel kalsın bari.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek

ben genelde almanca buluyorum :) ama trde bildiğim kadarıyla bu pek mevcut değil.Ancak kitapçılardan edinebilirsin.Yinede denemedim ama bazı programlar var senin için okuyolar verdiğin texti yada dosyayı onları deneyebilirsin.Ben bir dönem kullanmıştım ama yine almanca üreten firma gayet başarılı ama o firmanın türkçe desteği varmı onuda bilmiyorum istersen bakın olmadı ben bulmaya çalışırım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    neyse ilgin için sağol.ben buldum..kültür bakanlığının sitesinde var ama önce üyelik gerekiyor.2 saat sonra üyelik onaylandı.süper arşiv var ama hepsinden yararlanamıyoruz.hepsinden yararlanmak için faksla ankaraya özürlü belgesini yollamak gerekiyor.saçma hatta gerizekalıca bir yöntem.bu bakanlık insanların bakanlığı mı özürlülerin bakanlığı mı?özürlülere herkesten fazla saygı duyarım ama özürlülere böyle bir ayrıcalık verip diğer insanları mahrum bırakmak, sağlam insanlara özürlü muamelesi yapmak değil midir?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    siteyi versene ya benimde isime yarar kitap okumam çok uzun suruyo sende göz hastaligin raporunu faxla verirler heralde uyelik
Toplam Hit: 1777 Toplam Mesaj: 6