folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sevgililer Gününe Hediye..LAX PARİ 2010 Koleksiyon M.Kemal ATATÜRK İmzalı Saat 40 TL

Sevgililer Gününe Hediye..LAX PARİ 2010 Koleksiyon M.Kemal ATATÜRK İmzalı Saat 40 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek

60 liraya almıştım orjinal 2010 KOLEKSİYON MUSTAFA KEMAL ATATÜRK imzalı LAX PARI saat kutusunda falan duruyor.özellikleri çizilmez mineral kristal cam,42mm kasa genişliği 18 mm kordon genişliği paslanmaz çelik kasa, Japon Quartz (Pilli) mekanizma, Paslanmaz çelik kordonu falanda var. saat unisex bay/bayan herkese uyar.

tbt de hediye konusu açan bir kaç arkadaşa göndermiştim.. satma sebebim önce ayrılıktı sonra barıştık, şimdi ise ailesinden kalan yadigar saati takmak zorunda kalması sevdiğimin :D

İstanbul içinde elden teslim alabilirsiniz.Kargoyla da gönderebilirim kargo 4,5 lira falan tutuyor.

Resimdekinin aynısı kırmızı kutusuyla beraber veriyorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    Erkek

up :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    Erkek

uuup :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

aslında bir bayanda daha güzel durur  gibime geldi çok parlak sanki kendime alayım diye düşündüm bir an.ama gerçekten güzelmiş

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

çok hoş maddi kullandığım saatim olmasaydı ve biraz daha iyi olsaydı maddi durumum kaçırmazdım bu parçayı iyi satışlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

çok pahalı. :D

Toplam Hit: 7359 Toplam Mesaj: 6