Sevgilinizle Yaptığınız En Eğlenceli Şey Neydi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    Kavga ederken nazik bir şekilde karşılık vemek ve ellerini yakalamak... Ve yalnız kaldığımızda gözlerimize bakıp aklımızdan geçeni hayal ederek utanıp kızarmak

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek

Soru  Sevgilinizle yaptığınız en eğlenceli şey neydi?

Cevap  AYRILMAK

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    eöö şey eöö ney hasktr a.q hiç bişey bu yaşta aşkmı olur a.q:@ sevgilime yapdıgım tum hareketleri zaten ozgurce dier kızlarada yapıom hatta neden cıkıorm onuda anlamıorm ki?? ne gereği var bu yasta a.q boşa para:D

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek

Güneş batarken sevgilimle beraber deniz kenarında oturup güneşin batışını izlemek isterdim.Ondan sonra hiç bitmeyen bir gecede sabaha kadar oturmak isterdim.

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Yanımda bebeim oldukdan sonra yaptığım herşey :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Bu yazılardan şu sonuç çıkıyoki tahribatçıların ya kız arkadaşları yok ya paylaşmak istemiyorlar yada hiç çılgınlık yapmamışlar ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    allah aşkına neden çılgınlık yapalım ki ha 15 yaşında iken uçan halıya binmiştik kızla lunaparkta bu çılgınlıksa aha budur ama hiç zevk almadım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

shadowan bunu yazdı:

Bu yazılardan şu sonuç çıkıyoki tahribatçıların ya kız arkadaşları yok ya paylaşmak istemiyorlar yada hiç çılgınlık yapmamışlar ...

çılgınlık cokta 10000 kişinin ortasındamı konuşalım hoca :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    Sabaha kadar sevişmiştim sevgilimle ve manyak süperdi.

Fuck this world if they cant understand me!!!
Toplam Hit: 3117 Toplam Mesaj: 20