Sevgimi Yoksa Aşkmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blactek
    blactek's avatar
    Erkek
    beraber oldugun birini severmisin yoksa aşıkmı olursun bunu nasıl anlarsın aşokmı yoksa sevdigini yoksa ikiside aynı şeymi bence farklı sizce herkezi seversin ama sadece bi kere aşık olursun demi

yanlızkurt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    valla ben askima ilk gordugum an asIk olmustum
    sonradan da sevgi olustu cok sevdim
    ama ikisi apayri seyler

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    sevgi askin kardesidir.

Sevgi olmadan ask olmaz.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Bir insanı sevemeden aşık olamazsın ki...

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    hiç biri kıslarla uraşmıcaksın abim. Bak ne kadar kız warsa bıraktım bilgisayarımla başbaşayım. sabahlara kadar birlikteyis. Üç günde bir uyuyom. bu günün bayram olduğunu daha dün örendim. Ben kısları anlamıyom onlar beni anlamıyo ama bilgisayar öölemi en kötüsü ihtimalde bi format çekip ghosttan yarım saatte yüklüyosun koca makinayı yeniden. gül gibim geçinip gidiyos. Sonsuzadek mutlu yaşarıs inşallah.

Rack"ı Hack"i bide beni anlayan bi kıs bulursam belki :O)

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niyazi
    niyazi's avatar
    Erkek
    aşık olmak kolaydır ama hemen sevemezsin

hicbir seyin en iyisi bilineni degildir... xMnİyAzİ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    mesela ben nicksize aşığım.ona bitiyorum deli oluyorum ama bizimkisi daha sewgi değil!sadece aşk !_!_!_!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek

eğer onu görmediğinde özlüyorsan içinden o şimdi olsa şunu yapardı şunu soylerdi dersen sıkılmışsan kesinlikle seviyosundur.

şunu unutma ki seni çok sevdiğine inandığın birini bulursan ne kadar sıkılırsan sıkıl ne kadar bazen çekilmez olursa olsun onu kesinlikle bırakma

kesinlikle bırakma saygı göster sende sev inan çok mutlu olursun lütfen benim gibi yapma kafanı taşlara vursanda geçmişe mudahale edemezsin unutma seni seven birini bulursan sende onu sev ondan daha çok sev benim gibi yapma.......

maaasebeci....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeTs
    NeTs's avatar
    Erkek
    ask ugruna cok seyden vazgecegın hatta ugruna canını verecegın seydır ama sewgı daha kolay hıssedılecek bır duygudur. Ask a ornek anne ye duyulan duygular.sewgı ıse okuldakı sınıf arkadaslarına duydugun da olabılır

Sigara İçmek Öldürür....:)
Toplam Hit: 1132 Toplam Mesaj: 9