folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Seyahat Acentaları Veya Turizm Şirketleri Hakkında Bilgileri Olanlar...

Seyahat Acentaları Veya Turizm Şirketleri Hakkında Bilgileri Olanlar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

ben bunu zaten öle yapıyorum hocam :| 3 Aydır Kasıyorum benim dediğim Acentaların İstediğim Gibi Bir Özelliği Varmı Artı Tavsiye Edeceğiniz Acentalar Hangisi..

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hoca yapacagin is oncelikle vizesiz ulkelere yonelmek.Hem vizesiz girisi yapabildigin hemde el altindan calisabildigin ulkeleri sec.2aylik surecin masrafi oldukca tuzlu olur.Benim tavsiyem Latin ulkelerine yonelmen.Arjantin mesela,vize uygulamasi olmayan guzel ulkelerden birisi.90 gunluk turist kiliginda kalma sansin var.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SMYRNA
    SMYRNA's avatar
    Erkek

Değerli kardeşim anlattığın tarzda bir seyahat ellerinden öper.30 yıldır turizm sektöründeyim hem otel hemde acenta olarak.Size doğrusunu yazayım yaparız ederiz derler ama hiç bir beklentiniz karşılanmaz.Çünkü her acentenin kendi kalıpları vardır ve bunun dışına çıkamazlar.Bu kalıplarda yazdıklarınızızn % 5 ini kapsamaz.

Asla back street göremezsiniz turlarla cilalanmış neresi varsa oraya gidersin.Tabii birde önceden ayarlanmış komisyonlu yerlere::))

Siz önce vize işini halledin.

Ardından ilgili collegelerin faxlarını alıp yapmak istediğiniz çalışmayı ve zaman dilimini yazıp randevu talep edin ve mutlaka yazılı belge olsun.söz uçar yazı kalır.

Irkçılıkla ilgili çalışma falan demişsizniz bu tarz sosyal club ları öğrenip zorda olsa onlardan görüşme talep edin.

VE ŞUNU UNUTMAYIN NEWYORTA MANHATTAN DA TANRI ASLA AKLINIZA GELMEZ AMA YOLUNUZ BRONXA DÜŞERSE NAFİLE NAMAZI KILMANIZ AN MESELESİDİR.

İzmirin denizi kız, kızı deniz Sokakları hem kız hem deniz kokar.
Toplam Hit: 1241 Toplam Mesaj: 14