.::Siemens SX1 Ciler Burda::.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcientist
    xcientist's avatar
    Erkek

Selamun alyküm millet SX1 için Hertürlü soru ve sorunlarınıza yadimci olabilirim  çekinmeyin sorun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    bendede bi sx1 war çok kral telefondur radyosu s60 işletim sistemi görüntü kalitesi ve mükemmel ses kalitesiyle 6600 ı ezmiş çok ekonomik ve amelelerin eline düşmemiş bi telefondur sx1... tabi şuan tarih öncesi konumda ben sx1 i 2. hattımda kullanıyorum ama hiçbizaman yarıyolda bırakmadı beni çok kral telefon bende herkese yardımcı olurum sx1 hakkında fw ler yüklemeleri sx1 e tema desteği vs hepsini anlatabilirim yaptımda benim sx1 de temalar,dvd player vs hepsi war
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hacı bendede war SX1  herşeyi mükemmel tek sorun müzik dinlerken falan menüde geziom  çok takılıyo.. :D

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    daimda var SX1 MCLaren edition siyah kapak paso donuyo bi$iler oluyor felan, acaba nedendir? bir arkada$ta daha vardi normalinden 2 kez garantiye gitti acilmaz hale geldi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    abi sx1 ilerin 1. partisi hatalı üretim 2. partiside kısmen hatalı telefon donanımı ile üzerindeki s60 işletim sistemi çok iyi uyum sağlamıo sorun bundna kaynaklanıo zaten bu yüzden bu kadar ucuz ama datakablosu alıp evinde format atabilcek kadar kullanabiliosan her ay telefonu yedeklersin sorun olduğunda formatı atar fw15 ini kurarsın fıstık gibi ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcientist
    xcientist's avatar
    Erkek

Oguzz bunu yazdı:

daimda var SX1 MCLaren edition siyah kapak paso donuyo bi$iler oluyor felan, acaba nedendir? bir arkada$ta daha vardi normalinden 2 kez garantiye gitti acilmaz hale geldi.

Eğer ayni şeyler senin sx1 e oluyorsa ilk önce SX1 yazılımını kontrol etmek gerekir

bunun için *#06* yapican

Svn: 
    Std-Map/SW

d-map/prov

variant nameyi de yaz buraya sana uyğun ve sorunsuz yazılımı verim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    siemens  üzerine tanimam ben..

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    no_chosen_man
    no_chosen_man's avatar
    Homo
    arkadaşlar SX1den kral telefon yok!en azından arkadaşın dediği gibi amelelerin eline düşmedi henüz. bence bir numara telefon fakat birde tema yüklenebilir halde verseler daha memnun olurdum ama her güzelin bi kusuru var tabi.bi de bu FW15tr programını ararken göbeğim çatladı en sonunda bulabildim.ihtiyacı olan arkadaş varsa yazsın mailini yollayayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Benim elimde de SX 1 var ama PFO'su arızalandı,hiç bir yerde de bulamıyorum,yardımcı olabilir misin?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
Toplam Hit: 1882 Toplam Mesaj: 9