folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sıfır Kutuda Iphone X 256 GB Space Gray ( Satılık )

Sıfır Kutuda Iphone X 256 GB Space Gray ( Satılık )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

valla ister inanalım ister inanmayalım :) adam gözümün önünde getirdi cihazı 4700 e al abi dedi. izmir de çankaya da da bildiğin pazarı var bu işin. bakın ben 6s plus her yerde 3500 iken 3000 tl ye aldım çankayadan. bu adamlar bir şey yapıyor. ama çalıntı ama faturaya ya da evkur farketmez deli bir para dönüyor ve pazarını kurmuş herifler... hala şu anda onlardan ucuz tel satan nadir insan vardır. en basit örnek izmir iletişim çankaya aratın sahibinden ilanlarını... güzel rakamlara veriyorlar.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

valla ister inanalım ister inanmayalım :) adam gözümün önünde getirdi cihazı 4700 e al abi dedi. izmir de çankaya da da bildiğin pazarı var bu işin. bakın ben 6s plus her yerde 3500 iken 3000 tl ye aldım çankayadan. bu adamlar bir şey yapıyor. ama çalıntı ama faturaya ya da evkur farketmez deli bir para dönüyor ve pazarını kurmuş herifler... hala şu anda onlardan ucuz tel satan nadir insan vardır. en basit örnek izmir iletişim çankaya aratın sahibinden ilanlarını... güzel rakamlara veriyorlar.

Hocam çankayada da dikkat etmek lazım hava karardıktan sonra insan yürümek zorunda kalırsa içi bi kötü oluyor :) ama metro nun dibinde 1 TL ye tavuk döner yerdik ne günlerdi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam merak ettim. ıphone 8 plus için kaç para fiyat çekiyorlar? bilginiz var mıdır? şuan en ucuza turkcellde var 4300 tl

Sadelik demek güzellik demektir.
Toplam Hit: 5218 Toplam Mesaj: 34
iphone iphone satılık iphone x space gray