Sigara Lekesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

hocam clinomyn diş macununu tawsiye ederim ben içiorum we dişlerimde leke yok ilk kullanımdan itibaren farkedersin 

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

HowL bunu yazdı:

Bence zencilerin dişleri beyazdır . Onların dişlerinin nasıl beyaz olduğunu araştır ve öyle yola çık .

zencilerin dişlerinin beyaz olması genetiktir.

arkadaş yemekten sonra bildiğin peçete ya da tuvalet kağıdını 3e 5e katla dişlerini sil. herbişey yedikten sonra. ayrıca sabah kahvaltıdan sonra ve gece yatmadan önce dişlerine limon sür. suyunu bayağı sür(istersen işin bitince yiyebilirsin)

sonra bide dişini fırçaladıkran sonra diş fırçasına bildiğimiz iyotlu ya da iyotsuz tuzu dök onla bir iki sağa sola fırçala. en fazla 15 günde cillop gibi olur dişlerin.

NOT: Tuzu her gün kullanma 2 3 güne bir kullan yoksa dişlerinin annesiyle cinsel ilişkiye girmiş olursun..

eldeki lekeler hakkında bi bilgim yok ama b.ku bile sabunla yıkıyoz sabunla yıka. b.ku çıkaran onu da çıkarır heral :D

bu arada tebrikler sigaradan kurtulmuşsun darısı başımıza..

koptum hoca :D:D süper bilgiler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Etrafa para saçmak istiyorum ve teknolojik olsun diyorsan "Importance Beyaz Işık Diş Beyazlatıcı Set" deneyebilirsin. Ben almadım. Ama işe yarıyormuş güya.

burdan : http://tinyurl.com/35tou26

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı:

Baltalamak gibi olmasın ama benim bildiğim sigarayı bırakmak pek yoktur ara vermek vardır.. Onun dışında diş doktorları hallediyorlar öyle şeyleri de azıcık para istiyorlar bildiğim kadarıyla. Piyasada da beyazlatıcı macunundan tozuna ipine kadar her şey var.

ara vermek out bırakmak in :D

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

uzun süredir içiyosan eğer en zayıf dişin çok feci ağrımaya başlayacak ve sonrada apse yapacak bence lekeler vs den önce önlem al bunun için

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
Toplam Hit: 5309 Toplam Mesaj: 26