Sigara Makinesi Gümrük

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Ahhahaaa hocam dellendinmi daha bir pratiği var burda 5 tl makinesi

tütünde kalitesine göre 40-150 tl arası gidiyor izmaritlerde 3-5 tl arası kutusdunda 200 adet var

1 adet sigara yapımı en fazla 30 sn sürer (ilk zamanlar elin ağır olur zamanla hızlaıyorsun)

ben 60 tlye alırım sararım viceroy mavi lark arası bişey ve içimi hafif

1 kg tütünden yaklaşık 40 paket sigara çıkar

40 paket viceroy 9x40=360 sararsan 300 tl cepte

ahanda makinem aynen buu

+1 aynısını babam evde kullanıyor 

kıl olan yer kaşınır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

orjinal golden virginia ya da orjinal pueblo bulursam affetmem sararım. Organik kahverengi OSB, kalın ve kısa filtre ile şu aşağıdaki Gizeh harikalar yaratır. Ama ben elektronik sigara kullanıyorum artık :))

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gümrük ile uğraşmaya gerek yok diğer müridlerinde söylediği gibi bundan heryerde var, tütüncülerde vardır nasıl olsa hepsi aynı işi yapıyor.
    kökten çözüm önerim ise: elektronik sigaraya geç :)

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 2774 Toplam Mesaj: 14
gümrük