folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bırakmak / Bırakmayı Denemek / Tiryakiler...

Sigarayı Bırakmak / Bırakmayı Denemek / Tiryakiler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Arlong bunu yazdı:
    -----------------------------

omerali bunu yazdı:
    tıp öğrencisi konuşuyor::: bırakmanın en önemli sebebi ..... cinsellik....diğerlerini geçççç...

cinsellikle nası bi alaka kurdun tıp öğrencisi? 

Spermlere zarar veriyor..

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Bırakmak çok basit. Herhangi bir onkoloji merkezine gidin akciğer kanserli hastalara şöyle bi bakın. Eminim bir daha ağzınıza sürmek istemezsiniz. Geçtiğimiz cumartesi dedemi bu illet yüzünden toprağa verdim. Gözümüzün önünde 3 ay gibi bir sürede günden güne eridi. Herkes bi şekilde ölücek ama ölümün sigara gibi bi sebepten olması gerçekten anlamsız...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bırakma lafını dmeye bile Cesaret edemiyorum, Yok yalancı Çıkacam biliyorumda ondan sanırım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karani
    karani's avatar
    Erkek

6 senedir kullanıyorum. Bırakıcam bu illeti . Bugünden itibaren bende bırakıyorum. 3 ay hiç içmezzsem artık içmem diye düşünüyorum .Sigara yüzünden ne kilo alabiliyorum, ne yemek yiyebiliyorum. Koku yapması , dişlerimi sarartması da cabası.

Son olarak bi tavsiye müridler , İçmiyorsanız sakın başlamayın. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:
    Bırakma lafını dmeye bile Cesaret edemiyorum, Yok yalancı Çıkacam biliyorumda ondan sanırım.

aynen bırakamam onn için lafını etmemeye çalışıorum :D 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Tiryaki adam bırakamaz hocam :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

3. günüm Arkadaşlar içmedim ..yani bırakılamaz deil ..4 ay içmeyeceğim.

bu 3 günü evde yatarak ..eskisi gibi arklarımla takıldığım sigara içilen ortamlardan kendimi soyutlayarak geçirmedim. Aksini yaptım yani millet pöfür pöfür içti ..ben içmedim :)) ..En çok yemek sonraları ..ve yatmadan önceleri ağır gelio fakat bol su ile geçirilirse geçio :\

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Günde 2.5 paket kısa camel içerdim gençler..

iki kat mediven çıksam nefes nefese kalırdım allahtan Japonlar RJ reynoldsu satın aldılar da ( camelin harmanını değiştirdiler biraz layt yaptılar ) ben d e bi türlü alışamadım  ve bıraktım bu sene 5 eylül 2008 saat 10:30 itibarıyla 9 yıl olmuş olacak..

rüyalarımda içtiğim olur hala ama bırkacağım dedikten sonra kesin bırakılıyor

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 6330 Toplam Mesaj: 59