folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sigarayı Bıraktım (Yaptığı Etkiler)

Sigarayı Bıraktım (Yaptığı Etkiler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Huerfanos bunu yazdı

yazik ediyorsunuz kendinize hocalar. boyle bir zevkten insan kendini niye mahrum birakmaya calisir ki. 

mevzu parasi ise sarma icin. paketi 1 lira 35 kurusa denk geliyor. ben 7-8 aydir sariyorum.

diyelim ki icmedim ,boyle bir hazdan kendimi mahrum biraktim. eve giderken yolda araba carpsa bacaklar falan kesilse... eee ne oldu? boku bokuna icmedik anasini satiyim. severek icen adam kokusundan falan da rahatsiz olmaz zaten. hatta ben yatmadan sabaha kadar teneffus edebilmek icin canim isyemese bile odada bi sigara yakar oyle yatarim.

musty ben geleyim oraya da bak nasil basliyon yine. hee yok evde icirtmem falan diceksen soyle gelmiyim.

postumu sevdigim bir soz ile noktaliyorum 

"benim icin yanan bir tek sen varsin" 

dumanina kurban oldugum..

5 liralık türün aldım 2 liralık da çarşaf. 2 haftaya geliyor içiyorum. sen filtreli falan mı sarıyon pahalıya geliyor? tütünün iyisini bulursan filtresiz olması koymuyor. üstelik paketten günde 20 sigara içmiş oluyordum sarınca 10-15 tane kesiyor fazla bile geliyor. tütün de güzel olunca marlboro verseler içmek istemiyorum sarıyorum.

edit : champix ben de kullandım bırakamadım.

Prometheus tarafından 13/Haz/13 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

5 yıldır her gün 1 paket ne fazla ne az sabah kalktığımda ilk aklıma gelen şey sıgara içmeden uyanamıyorum bu yazıyı okurken cesaretinize hayran kaldım 2 tane içtim yazarkende 3, yü içiyorum ben ciddi oranda zevk alıyorum psikolojik ya da değil sıgara içmek bana zevk veriyor fakat eskiden hızlı biriydim arşivlemeyi severdim ne olursa film eşya düzenliydim her sabah duşumu alırdım sıgaraya başladığımdan beri pis pasaklı oldum odanın her yerinde küll var 2 tb harddisk var indirip duyuyorum düzenlenmeyi bekliyor eşyalar yerde tabii ki 5 yıldır böyle...  fakat bıraksam kilo alıcam bariz obez olucam çıkıcam şu an çok normal bu vucudum var ama hiç spor yapıcak kafada değilim bırakınca cok yiyeceğim kesin obez filan olurum ileride he bir de kararlı biri sayılmam başladığım işe devam etmekte hiç başarılı değilimdir... bırakmıyım ben en iyisi sonra bırakırım sana kolay gelsn hocam 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Aklıma hızlı ve öfkeli filmindeki HAN geldi :) günde 2 paket filtresiz sigara içmeyi bıraktığı için sürekli birşeyler yiyor 1 kere boş kaldığını görmessiniz ya cips ya kraker :) sende şimdi öyle olmuşsun hocam cips yediğimde canım çekmiyor filan :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

düşünmessen geçer.. bir bakıma osbir gibi bişey :)

Toplam Hit: 5445 Toplam Mesaj: 35