folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sihirli Jel Isıtıcı Paketler (Nereden Alınır)

Sihirli Jel Isıtıcı Paketler (Nereden Alınır)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şundan dealxtreme de fln gören varmı

süper bişi: http://www.sepeteindir.com/product.php?id_product=18794

9200 feetde alınan ilk nefes...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

evet biliyorum bunu içinde bi sıvı var ve cıtcıtı war sonra kristalleşip ısınıyo ama zahmeti çok hacı tekrar açmak için sıcak suya koyacaksın da çözülecekte hem 10-15 kullanımdan sonra ilk ısındığı ısıyı vermiyo

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Kalpli olanları t-box'ta var, adı el kalbino. Ama bir işe yaramıyor haberin olsun..

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İçimi kararttınız neden yaramıyor?

ve 15 kullanımdan sonra eskisi gibi değil diyorsun, ama sürekli kullanılabileceğinden bahsediyor sitede

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bana hediye olarak gelmişti, ilginç falan tamam da, denemeye kalktım inan sıcak suyun içine koyduğun pet şişe daha uzun süre sıcak kalır. Bir de işte birkaç kullanımdan sonra hiç ısınmamaya ısıtmamaya başlıyor.

Çok pahalı bir şey değil sanırım, üç dört lira bir şeyse al dene en azından denemiş olursun.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

O linkteki ürünlerin 5 tanesini kargo dahil 10 liraya almıştım www.bendeistiyorum.com 'dan. pazartesi günü istemiştim, bugün geldi ama daha denemedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/Sihirli-Jel-Isitici-sogukta-eliniz-usumesin_W0QQidZZ32945755

Hemen AL! fiyatı
    :
    3,90 TL

Sihirli%20Jel%20Isıtıcı,%20soğukta%20eliniz%20üşümesin

Yaklaşık 10x10 cm boyutlarındaki sihirli jel ısıtıcı; ağrıyan veya üşüyen vücudunuzun tüm bölgelerine sıcak pres ve ısınma imkanı sunan, ellerinizi ısıtabileceğiniz, her zaman yanınızda, çantanızda, aracınızda, seyahate giderken bavulunuzda rahatça taşıyabileceğiniz sihirli jel ısıtıcılarını,

Evde; üşüdüğünüz zaman veya ağrılarla boğuşurken ısınabileceğiniz,
    Sokakta; yağmurlu ve karlı, soğuk bir havada yürürken elbisenizin içine koyacağınız,
    Arabada; koltuğunuzla aranıza koyabileceğiniz ve ellerinizi ısıtabileceğiniz,
    Kampta; donmaktan korunmak için ve uyku tulumunuzun içine ısınmak için koyabileceğiniz,
    Alışverişte; elleriniz veya vücudunuz üşüdüğünde kullanabileceğiniz,

Mucize bir ürün olarak alabilirsiniz.

Ayrıca:
    • Bu ürünü yatağınızı ısıtmak için, yatağınıza girmeden 10 dk önceden aktif hale getirip yorganınızın altına koyun,
    • Kampta uyku tulumunuza ve yolda, arabada, açık havalarda kıyafetlerinizin içine de koyarak ısınma sağlayabilirsiniz.
    • Ensenize ve ayaklarınıza koyduğunuzda tarifsiz keyif veren ve masaj yapan, kan dolaşımını artıran bu ürünü her tür sıcak preste kullanabilirsiniz.

Kullanımı:
    • Metal yuvarlağı iki elinizin yardımı ile çıtlatın.
    • Jel, katılaşacak ve yaklaşık 50-55 derece sıcaklığa ulaşacaktır.
    • Sıcaklığı 30-45 dk sonunda yavaş tavaş azalacaktır.
    • Tamamen soğuduğunda, tüm kristaller jel halini alana kadar kaynar suda kaynatınız.
    • Tüm bu işlemleri tekrar tekrar yaparak ürünü sürekli kullanabilirsiniz.

Renkli ve sevimli (ayıcık, noel baba, elma, armut...) şekillerde olması ve sihirli özelliği ile sevdiklerinize onlara ne kadar önem verdiğinizi göstermenizin ayrı bir yolu olacaktır.

Birden fazla alarak kargoyu daha ucuza getirebilir bu muhteşem ürünü sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz...

-resim temsilidir. bilgi için mesaj atabilirsiniz.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

şimdi ben bunu denedim de, anlamadım tam nasıl yapılacağını..

paketten çıkardım ve elektrikli ısıtıcının içine su koyup, kaynayana kadar beklettim. Su kaynayınca bunu çıkardım. Şimdi bunu sıcakken mi çıtlatcaz, yoksa soğuyunca mı? Ayrıca ben soğuk suyun içine atıp, su kaynayınca çıkardım. Acaba kaynar haldeyken biraz daha mı duracaktı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

soğukken çıtçıtına basılı tut kristalleşip ısınır soğuduğu zaman sıcak suda beklet eriyince tekrar kullan..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

teşekkür ederim üstadım, oldu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sitede de yok görünüyor?

Hem elden eminönüden fln daha ucuza bulsak yokmudur oralarda gören bi mürid?

Toplam Hit: 5214 Toplam Mesaj: 11