folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Silinen Dosyamı Nasıl Geri Alırım ?

Silinen Dosyamı Nasıl Geri Alırım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leku
    Leku's avatar
    Erkek
    geri donusum kutusundan sıldıgım dosyayı gerı kurtarmanın bı yolunu bılen warsa cok makbule gecer ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    CiGiCiGi.CoM da wardı da şimdi kapalı. Sana tavsiyem Tune-Up utilities adlı program war onu bul,onda bir sürü programcıklar war, un delete die bişiy war, onu çalıştır gerisi ip söküğü gibi gelir..

Ilk Turk Arabası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

www.tahribat.com > dosya arşivi>Easy recovery 6.0.3 var.indir onu yükle bilgisayarına onunla geri alırsın srunsuz şekilde.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcaltay
    mcaltay's avatar
    Erkek

uzun zamandır yazmıyordum.ikinci kez yazacam.bu yüzden çok heyecanlıyım.

biraz düşündüm de geri dönüşümden de silinen bir veriyi bu programlar nasıl geri alıyor.yazarsanız çok sevinirim.

yazmazsanız da canınız cehenneme :-)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

1. daha saygılı olursan iyi olur.. ayıp değilmi bilgi paylaşılan bir ortamda dediklerin??

2. donanım driver bölümünde bu konu defalarca tartışıldı açıklandı.. biraz araştırmacı ol.. örenirsin..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    En iyi program Revival crackini astalavistadan bulursun

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    yanlışlıkla format atılan hdd'den dosya nasıl yüklenir. yanlışlıkla bi yapmışdım. merak ettim.

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    donanım driver bölümünde yazıo araştır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fregarlo
    Fregarlo's avatar
    Erkek

0

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    nereden bulurum bu programı (mb si yüksekse hiç uğraşmayayım)

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rene hocam programı bulamadım varsa böle saglam program birisi upload ederse sevinirim.

www.tahribat.com
Toplam Hit: 4270 Toplam Mesaj: 11