folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Silinme Sorunuyla İlgili Bir Öneri [Çözüldü]

Silinme Sorunuyla İlgili Bir Öneri [Çözüldü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    evet abi biliom ama operada bi sorun var...
    -----------------------------

Yahu nedendir nedir anlamadım Aptalmıyım neyim bilmiyorum Duygulandım yahu Az Önce geldim, Bide Ne Göriyim, Silinen Konular Olayı New Kırmızı yazısı Eşliğinde Duruyo Sol Menüde, Dedim Kendi kendime, Yahu Çifte Standart dedikleri bu olsa gerek, Yazıktır Arkadaşlar İstemeyen Gelmesin, Ama Bu Çalışkan İnsanların Heleki Takdir Edilesi Rene Üstadın Günahını almayın.

Yok Kötü Niyetle Bakış Açısı yapmayın Lütfen bazılarınız Yalaka olmakla Suçlayacak olabilir beni, Ancak Doğru olanı dediğimi savunuyorum, Ve tekrar belirtiyorum Birey kendinden Sorumludur, Doğru olanı Düzgün olanı Düşünün ve uygulayın, Göreceksinizki pek çok şey farklı Görünmeye başlayacak. Holyone, Renegade Alien, Decameron Bu Şahsiyetler Sayesinde Bu Güzel ortam var, Ve Seviyorsanız Çamur atmamalısınız, Sevmiyorsanızda Adamları kızdırıp hiç yapmamaları gereken tavır ve hareketlere Zorlamayınız. Kısaca bunu anlaması zor bişey değilki.   

Üstat Taktir Ediyorum Gözlerinden Öpüyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 4883 Toplam Mesaj: 32