SIM CLOCK STOP ALLOWED

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zerocool_8
    zerocool_8's avatar
    Erkek
    nokialarda *#746025625# bu kodu girdiginizde,sim clock duruyor ve telefonun pilinden enerji tasarufu salamis oluyorsunuz.Bide bazi kartlarda bedava sms atmaya yariyormus,bu dogrumu??? Bana pek inandirici gelmedi ama aranizda belki bilgisi olan vardir.Ayrica bu kod sanirim sim garanti kapsami disina cikariyo ona göre!!! Bilginiz yoksa kodu kullanmayin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    *#746025625# bu kodu zaten telefonda yazdığı zaman
    *#sim0clock# anlemina geliyor...

bu şifreyi yazdığınız zaman telefon görüşmelerindeki ses kaltitesi düşerken telefonun şarjınını daha az harcanmasısağlanıyorç...

fakat yararlı bir şey değil.. eğer çok zor durumda değilseniz bunu kullanmayın.. zaten msj filan atıyosanız bu bir işe yaramıyor..

ha bide beleş mesaj olayı sıkma..

öle bir şey yok!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    garanti karsamı dışı die bir şeyde yok..

telefonu restart edersen geçiyo!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zerocool_8
    zerocool_8's avatar
    Erkek
    bazi alman networklerinde gercekten ise yaradigini duymustum ondan sordum.

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Çünkü yarıyor...

ama o kadar gözle görülür bir fark yokj..

1-2 dakika daha fazla konuşuyorsun!!!

Toplam Hit: 1912 Toplam Mesaj: 5