folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Sim Kart Girişli Modem Önerileriniz?

Sim Kart Girişli Modem Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Hocalar bende Turkcell VINN vardı kaybettim. Bayiye gittim bizim bu usb bağladığımız vinnlari artık satmıyorlar 250 liraya baska birşey veriyorlarmış dedim e yuh amk :) 

1 yıl daha taahhüt var öyle ya da böyle alacağım huawei e3131 e baktım aliexpresste 19 USD ama bilemedim. Pahalı olmayacak şekilde bulabileceğim bir marka var mi önerileriniz nedir 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Sahibinden de 20/30 a var bissuru 

Aliexpressten alirsan imei kaydi sorunu yaşarsın 

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yurtdışından boşa sipariş verme hocam gümrükte takılır. Gelse bile imei atmak gerekir uğraştırır. Sahibinden.com'da 30 liraya satanlar var onlara bak derim. Hatta istersen bende var 30 liraya satayım. Az kullandım öyle duruyor evde. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Sim kartı Wifi bağlantısına çeviren USB'li modem var mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Oda var. Airties Air 4443 50 liraya bırakırım. Kutusu vs duruyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DE5TROY3R bunu yazdı

Oda var. Airties Air 4443 50 liraya bırakırım. Kutusu vs duruyor. 

Hocam bu çok büyük. Modem derken USB stick demek istemiştim.

Enerji USB 3.0 dan beslenecek.

DE5TROY3R tarafından 01/Ağu/17 15:04 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone R201 var istersen. Bataryası var içinde micro usb ile şarj oluyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Wınn ve Avea'nın usb modemi olması lazım eve bakayım duruyorsa uygun fiyata veririm 

Toplam Hit: 926 Toplam Mesaj: 8
vinn