Sinemia , Sinema Kulübü Üyeliği Vs Bilgi | SS‘Li

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba , site uçmadan evvel bi arkadaş sinemia nedir gibisinden konu açmıştı. @heza bana bende bi arkadaşıma demiştim.

Sistem hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için, 

*Üye olduğunuz ay kadar her gün  ( sistemdekayıtlı olan sinemalarda ki birçok sinema var) 1 seansa (3d ve ımax da dahil) önce telefonunuzdan chekin tarzı bir işlemi var onu yaptıktan sonra giişeden koltuk seçip bu kart ile ödeme yapıyorsunuz.

**Turkcellin 1alan1bedavası yada vodafone unki de bu kampayaya dahip oluyor, yani pazartesi perş gittin cinemax.a bu kart ile iki bileti alabiliyorsun

***Sistem davetiye ile çalışıyor facebook yada Linkedinden başvuruyosun ( Benim önerim bir kurumda çalışıyo gözüküp başvurun :) sebebi aşağıda var ) 

****Bu hafta %25 indirim varmıştı

gelelim olaya :)

Neyse o gün heza ile arkadaş başvurmuşlardı , Bende ekşideki aylardır davetiye bekliyoruz gelmedi diye bir yorumdan ötürü başvurmamıştım.kısa keseyim geçen cuma oturmuş kahvelerimiz içerken davetiye işi ne oldu acaba ya muhabbetimiz sırasında benim arkadaş "ben sağlık bakanlığı personeliyim belki oradan bi torpil görüp bana yollarlar ama sizi bilemem öğrencisiniz" dedikten 5dk sonra Davetiye maili geldi.

Şİmdi bu ss bende ne arıyor :) O olayda şu şekilde oldu (bu adamların sistemde var bi mallık) 

Davetiyeden üye olan arkadaşım üyeliği onayladıktan sonra davetiyesinin yönlendirdiği llinki bana attı denedim ödeme sayfasına kadar geldim , sonra işlemi yapmadan çıktım. Dün öğrendikki arkadaşın üye olduğu ve ödemesini yaptıgı hesabı benim adım ve adresim olarak değiştirmişle :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Sa üstad. Konuyu ben açmıştım :) Bana 2 hafta sonra geldi davetiye ama para yok. Olmayınca da kadı öyle, bir ara toparlayıp alacam ben de bir aylık :D

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı

Sa üstad. Konuyu ben açmıştım :) Bana 2 hafta sonra geldi davetiye ama para yok. Olmayınca da kadı öyle, bir ara toparlayıp alacam ben de bir aylık :D

hocam affına sığınmış olim konuyu açarken :)

Şuan indirim varken al yoksa 80tl saçma bence , R10da ve dh de max 10liradan kodlar alabiliyoruz halen, davetiyede 1 hafta zaman var diyor ama o süre önemli değilmiş diye duydum 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    adsizcengaver bunu yazdı

Şuan indirim varken al yoksa 80tl saçma bence , R10da ve dh de max 10liradan kodlar alabiliyoruz halen, davetiyede 1 hafta zaman var diyor ama o süre önemli değilmiş diye duydum 

Yok üstad para da bu kod işi ne? Link varsa atar mısın bana :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı
    adsizcengaver bunu yazdı

Yok üstad para da bu kod işi ne? Link varsa atar mısın bana :)

kupon satis bölümünde baska saticilarda var hocam ama ornek verirsek,

http://www.r10.net/kupon-satislari/1168475-cinemaximum-markafoni-n11-hepsiburada-mcdonalds-teknosa-cola-ve-pepsi-kodu-dominos-ve-digerleri.html

bak bu eleman hafta sonlar 5liraya veriyo bu arkadastan aliyorum ben,konu aktif ise gidecegin sinemayi seansi diyosun 

http://www.r10.net/kupon-satislari/1168475-cinemaximum-markafoni-n11-hepsiburada-mcdonalds-teknosa-cola-ve-pepsi-kodu-dominos-ve-digerleri.html

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Hee pardon üstad ben de sandım sinemia kodu. Düşünüyorum iki saattir bunlar ne zaman bu kadar gelişti de hediye çekiyle iş yapmaya başladılar diye. Bence yine aynı fiyata geliyor. Hatta angaryası yüzünden çekilmez bile :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı

Hee pardon üstad ben de sandım sinemia kodu. Düşünüyorum iki saattir bunlar ne zaman bu kadar gelişti de hediye çekiyle iş yapmaya başladılar diye. Bence yine aynı fiyata geliyor. Hatta angaryası yüzünden çekilmez bile :)

valla hocam ben cok sinemaya giden biriydim eskiden ama yinede ayda 7~8 kereden razla gittigim olmadi hic :) 10liradan kod alarak hep daha ucuza geliyo 😁

Toplam Hit: 2003 Toplam Mesaj: 7